NICEBOY_072021 NICEBOY_072021 NICEBOY_072021

Samsung predstavuje tri nové nositeľné zariadenia pre vyvážený a prepojený život

0

Spoločnosť Samsung Electronics dnes predstavila svoje nové prírastky v sortimente nositeľného príslušenstva Galaxy: Galaxy Watch Active, Galaxy Fit/Galaxy Fit e a Galaxy Buds. Smart hodinky, náramky na sledovanie fyzickej aktivity a bezdrôtové slúchadlá pre fanúšikov rôznych životných štýlov. Tieto nositeľné zariadenia Samsung robia dosahovanie cieľov týkajúcich sa telesnej a duševnej pohody príjemnejším, štýlovejším a zábavnejším zážitkom pre každého, kto hľadá životnú rovnováhu alebo väčšiu motiváciu.

„Spotrebitelia stavajú pri rozhodovaní sa o životnom štýle stále častejšie na prvé miesto celkovú pohodu a hľadajú nositeľné zariadenia, ktoré im zjednodušujú byť každý deň aktívnymi a nachádzať rovnováhu medzi pracovným a osobným životom,“ uviedol DJ Koh, prezident a generálny riaditeľ divízie IT & Mobile Communications spoločnosti Samsung Electronics. „Každý má svoj vlastný spôsob, ako dosiahnuť vytýčené ciele. Sme radi, že vám môžeme predstaviť náš nový rad nositeľných zariadení, ktoré sa stanú prirodzenou súčasťou vášho života a budú vás sprevádzať na vašej osobnej ceste za duševnou a telesnou pohodou.“

Galaxy Watch Active: móda a športový štýl

Pre vyznávačov módnych trendov, ktorí chcú žiť každý deň zdravšie, sú hodinky Galaxy Watch Active rovnako inteligentné ako krásne. Hodinky Galaxy Watch Active, ktoré sú nabité špičkovými funkciami porovnateľnými s hodinkami Galaxy Watch, sa dodávajú v športovom prevedení, ktoré je tenké, ľahké a všestranné, a pomôžu vám udržať si vyvážený životný štýl. Atraktívny, minimalistický dizajn umožňuje jednoduché ovládanie. Vyberte si štýlový ciferník a športový remienok vo farbe, ktorá bude zodpovedať vášmu jedinečnému štýlu.

Každodenná pohoda to nie je len sledovanie fyzickej zdatnosti. Galaxy Watch Active dokážu sledovať všetky dôležité aspekty vášho života. Vďaka funkciám pre sledovanie fyzických aktivít, spánku, stresu i zdravia sa hodinky Galaxy Watch Active stávajú osobným trénerom pre tých, ktorí túžia po zdravšom tele a duchu. Spájajú v sebe to najlepšie z dedičstva Galaxy so zdokonalenými funkciami pre udržanie telesnej a duševnej pohody a kondície.

  • Monitorovanie krvného tlaku[1]: Hodinky Galaxy Watch Active, ktoré sú novým prírastkom v sortimente nositeľného príslušenstva Galaxy, umožňujú inteligentnejšie sledovanie krvného tlaku priamo na zápästí. Priamo do hodiniek Galaxy Watch Active si stiahnete výskumnú aplikáciu My BP Lab vyvinutú v spolupráci s Kalifornskou univerzitou v San Franciscu (UCSF), ktorá bude každý deň sledovať váš krvný tlak a fyzické zdravie.
  • Každý deň s kľudom v duši: Zvládanie stresu je teraz pomocou nástroja Stress Tracker v hodinkách Galaxy Watch Active menej stresujúce. Udržujte stres pod kontrolou a budete na dobrej ceste k dlhodobému zdraviu. Priamo z protistresového widgetu môžete začať s dychovými cvičeniami, ktoré vám vrátia potrebnú rovnováhu.
  • Jednoduché sledovanie telesnej kondície: Vyberte si aktivitu a začnite. Je to tak jednoduché. Hodinky Galaxy Watch Active vás sledujú a automaticky detegujú, či bežíte, idete na bicykli, veslujete, používate eliptický trenažér alebo robíte dynamický tréning. Manuálne si môžete vybrať sledovanie viac než 39 aktivít, nastaviť denné ciele a sledovať svoj pokrok.

Hodinky Galaxy Watch Active obohacujú váš životný štýl a vďaka bezproblémovej integrácii do ekosystému zariadení Galaxy umožňujú prepojenie s ďalšími zariadeniami. Hodinky Galaxy Watch Active sú kompatibilné s platformami Android a iOS a ponúkajú tréning v reálnom čase, sledovanie aktivít vo vnútri aj vonku a obsahujú obľúbené aplikácie tretích strán – vrátane aplikácií Under Armour, Spotify a Strava. Prostredníctvom asistenta Bixby, ktorý vám umožní volať alebo posielať správy, môžete ovládať Galaxy Watch Active hlasom bez toho, aby ste museli vziať telefón do ruky.

Galaxy Fit a Galaxy Fit e: každodenné udržiavanie kondície pre každého

Náramky Galaxy Fit a Galaxy Fit e podporujú aktívny životný štýl a sú určené pre všetky typy športových nadšencov, od príležitostných bežcov až po profesionálnych športovcov. Vďaka tenkému a ľahkému telu sa Galaxy Fit a Galaxy Fit e jednoducho štýlovo upravujú a pohodlne nosia celý týždeň.

Tenké a štýlové náramky Galaxy Fit a Galaxy Fit e umožňujú jednoduché a intuitívne sledovanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť vaše ciele v oblasti telesnej kondície. Galaxy Fit a Galaxy Fit e začnú automaticky sledovať vašu aktivitu, keď sa venujete chôdzi, behu, veslovaniu, cvičíte na eliptickom trenažéri[2] alebo začnete iné dynamické cvičenie. V aplikácii Samsung Health môžete taktiež ručne vybrať niektorú z viac než 90 prednastavených aktivít, a Galaxy Fit/Galaxy Fit e ju začne automaticky sledovať. Vďaka vylepšenej analýze spánku a inteligentnému zvládaniu stresu môžete sledovať vašu telesnú i duševnú pohodu v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu a vďaka inteligentným, užívateľsky prívetivým funkciám je možné náramky Galaxy Fit a Galaxy Fit e jednoducho používať aj pri najrôznejších aktivitách. Prijímajte upozornenia a správy alebo si skontrolujte widget zobrazujúci synchronizované informácie priamo z vášho telefónu – napr. budíky, kalendár alebo predpoveď počasia – bez toho, aby ste sa museli dotknúť telefónu. Pokiaľ cestujete do iného časového pásma, Galaxy Fit taktiež automaticky zobrazia dva ciferníky hodín, takže sa jednoduchšie zorientujete v dennom rozvrhu. Obe zariadenia sú vodeodolné až do tlaku 5 ATM[3], takže si ich v závere dňa môžete bez problémov ponechať na ruke, keď idete do sprchy a do bazénu.

Galaxy Buds: lifestylový spoločník do vášho ucha

Galaxy Buds sú špičkové bezdrôtové slúchadlá určené pre tých, ktorí požadujú bezproblémové pripojenie za všetkých okolností. Vďaka skutočne pohodlnému tvaru, jednoduchému ovládaniu, čistému zvuku a kompaktnej veľkosti sú každodenným lifestylovým spoločníkom vo vašom uchu.

Galaxy Buds ponúkajú špičkovú kvalitu zvuku, o ktorú sa stará zvuková technológia spoločnosti AKG. Funkcia Enhanced Ambient Sound vám umožní zreteľne počuť, čo sa deje okolo vás, aj keď máte slúchadlá práve v ušiach, takže nestratíte sluchový kontakt s okolím, ani keď telefonujete alebo počúvate svoju obľúbenú hudbu. Tvrdenie o špičkovej kvalite platí aj o kvalite záznamu vášho hlasu. Adaptívny duálny mikrofón sa skladá z jedného vstavaného mikrofónu a jedného vonkajšieho mikrofónu v každom zo slúchadiel, takže slúchadlá dokážu zachytiť váš hlas jasne a zreteľne v hlučnom a tichom prostredí.

Galaxy Buds s vami zvládnu celý deň a vydržia streamovať cez Bluetooth až šesť hodín, alebo s nimi zvládnete až päť hodín telefónnych hovorov. Ich kompaktné puzdro ich navyše dokáže nabiť na ďalších až sedem hodín[4] a 15 minút rýchleho nabíjania dokáže predĺžiť výdrž Galaxy Buds až o 1,7 hodiny. Vďaka bezdrôtovému nabíjaniu a možnosti zdieľať energiu s iným zariadením môžete slúchadlám dodať potrebnú energiu aj v priebehu ich používania priamo z najnovšieho smartfónu Galaxy S10 od spoločnosti Samsung.

Galaxy Buds podporujú na najnovších mobilných zariadeniach Galaxy inteligentného asistenta Bixby, takže ich môžete aktivovať rýchlo a bez toho, aby ste sa vôbec museli dotknúť telefónu. Jednoducho hlasovými príkazmi vytáčajte hovory, odosielajte textové správy alebo skontrolujte úroveň nabitia vašich slúchadiel.

 

Špecifikácie produktov Galaxy Watch Active, Galaxy Fit / Galaxy Fit e a slúchadiel Galaxy Buds

Ďalšie informácie o Galaxy Watch Active, Galaxy Fit/Galaxy Fit e a Galaxy Buds získate na stránkach samsungmobilepress.com/galaxy-wearables alebo news.samsung.com/galaxy.


[1] K dispozícii v piatich krajinách: USA, Kanada, Singapur, Austrália a Nemecko.
[2] Funkciu automatického sledovania cvičení na veslárskom a eliptickom trenažéri podporuje len GALAXY FIT.
[3] Galaxy Watch Active, Galaxy Fit a Galaxy Fit e majú taktiež certifikáciu ISO 22810:2010 pre náramkové hodinky do tlaku 5 atm zodpovedajúcu hĺbke 50 metrov (165 stop) za definovaných podmienok tlaku, doby, rýchlosti a teploty. Tieto zariadenia je možné bez problémov nosiť v daždi alebo pri sprchovaní a je možné ich taktiež používať pri pohybe v plytkej vode, napr. pri plávaní v bazéne alebo v mori. Galaxy Watch Active, Galaxy Fit ani Galaxy Fit e nie sú určené pre športové potápanie, vodné lyžovanie alebo iné činnosti, pri ktorých dochádza k náhlym zmenám teploty, pri ktorých by sa mohli dostať do styku s rýchlo prúdiacou vodou alebo by mohli byť ponorené do väčšej hĺbky. Po použití v morskej vode ich opláchnite sladkou vodou a osušte.
[4] Nabíjacie puzdro dokáže predĺžiť dobu prehrávania hudby až na 13 hodín a dobu hovoru až na 11 hodín.
Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články
Samsung Watch hodinky FIT Galaxy buds sluchadla powerbanka

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať