ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

Samsung spúšťa predaj športového náramku Galaxy Fit e

Tlačové správy
0

Už dnes štartuje Samsung Electronics predaj svojho nového športového náramku Galaxy Fit e. Toto nositeľné zariadenie robí dosahovanie cieľov týkajúcich sa telesnej a duševnej pohody príjemnejším, štýlovejším a zábavnejším zážitkom pre každého, kto hľadá životnú rovnováhu alebo väčšiu motiváciu. Náramok Samsung Galaxy Fit e je k dispozícii v čiernej, bielej a žltej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 39 €.

Vďaka jeho ľahkej konštrukcii a príjemnému silikónovému remienku je ideálnou voľbou pre každého, kto žije aktívnym životným štýlom. Je  určený pre všetky typy športových nadšencov, od príležitostných bežcov až po profesionálnych športovcov.

Tenký a štýlový náramok Galaxy Fit e umožňuje jednoduché a intuitívne sledovanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť vaše ciele v oblasti telesnej kondície. Náramok Galaxy Fit e začne automaticky sledovať vašu aktivitu, keď sa venujete chôdzi, behu, veslovaniu alebo začnete iné dynamické cvičenie. V aplikácii Samsung Health môžete taktiež ručne vybrať niektorú z viac než 90 prednastavených aktivít, a Galaxy Fit e ho začne automaticky sledovať. Vďaka vylepšenej analýze spánku a inteligentnému zvládaniu stresu môžete sledovať vašu telesnú i duševnú pohodu v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu a vďaka inteligentným, užívateľsky prívetivým funkciám je možné náramok Galaxy Fit e jednoducho používať aj pri najrôznejších aktivitách. Prijímajte upozornenia a správy alebo si skontrolujte widget zobrazujúci synchronizované informácie priamo z vášho telefónu – napr. budíky, kalendár alebo predpoveď počasia – bez toho, aby ste sa museli dotknúť telefónu. Náramok je zároveň vodeodolný až do tlaku 5 ATM[1], takže si ho v závere dňa môžete bez problémov ponechať na ruke, keď idete do sprchy a do bazénu.

Špecifikácia Galaxy Fit e

[1] Galaxy Fit e má taktiež certifikáciu ISO 22810:2010 pre náramkové hodinky do tlaku 5 atm zodpovedajúcu hĺbke 50 metrov (165 stop) za definovaných podmienok tlaku, doby, rýchlosti a teploty. Zariadenie je možné bez problémov nosiť v daždi alebo pri sprchovaní a je možné ho taktiež používať pri pohybe v plytkej vode, napr. pri plávaní v bazéne alebo v mori. Galaxy Fit e nie je určený pre športové potápanie, vodné lyžovanie alebo iné činnosti, pri ktorých dochádza k náhlym zmenám teploty, pri ktorých by sa mohol dostať do styku s rýchlo prúdiacou vodou alebo by mohol byť ponorený do väčšej hĺbky. Po použití v morskej vode ho opláchnite sladkou vodou a osušte.
Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články
šport naramok Fitness

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať