SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

SecTec sa stal autorizovaným distrubútorom Kernun Clear Web pre Slovenskú A Českú republiku

Tlačové správy
0
Distribútor s pridanou hodnotou, zaradil do svojho portfólia webový filter Kernun Clear Web. Zástupcovia distribútora a výrobcu tento krok potvrdili podpísaním distribučnej zmluvy dňa 8. januára 2014 v Bratislave. Podpisom zmluvy nadviazal SecTec priamu spoluprácu s výrobcom a rozširuje potenciál obchodných príležitostí v oblasti distribúcie a predaja bezpečnostných produktov Kernun na Slovensku a v Českej republike.

„Riziká vo svete IT sa stále viac orientujú na konkrétne ciele a útočníci využívajú práve lokálnych aspektov zraniteľností. Skúsenosti našich zákazníkov dokazujú, že požadovanú efektivitu a kvalitu filtrovania dokáže zabezpečiť také riešenie, ktoré pozná modely správania sa užívateľov, správne rozpoznáva aktuálne navštevované servery a využívané aplikácie, pozná ich riziká a dokáže na ne flexibilne reagovať. Málo ktorý výrobca bezpečnostných riešení zohľadňuje vo svojich produktoch špecifické riziká a hrozby daného lokálneho prostredia a vie na ne flexibilne reagovať. Práve v tom sú produkty KERNUN unikátne. Bezpečnostné zariadenie Kernun už používajú významné inštitúcie a spoločnosti z oblasti verejnej správy, bankovníctva, priemyslu, školstva i súkromného sektoru", uvádza Roman Pavlík, riaditeľ Trusted Network Solutions.

SecTec_KERNUN_IT NEWS-1.jpg

„Spoločnosť SecTec ponúka svojim partnerom produkty a služby na vysokej úrovni a riešenia od spoločnosti Trusted Network Solutions prispejú k ďalšiemu zvýšeniu kvality nami ponúkaných riešení. Som rád, že sme sa so spoločnosťou Trusted Network Solution dohodli na distribúcii ich bezpečnostných riešení na slovenskom a českom IT trhu´´, uviedol Marek Král, riaditeľ spoločnosti SecTec, a.s.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať