SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 Advertisement

Sennheiser GSP 550 ponúkne nekompromisný priestorový zvuk

Tlačové správy
0

Spoločnosť Sennheiser, špecialista na špičkovú audiotechniku, predstavuje nové high-endové slúchadlá pre PC hráčov GSP 550 s podporou priestorového zvuku Dolby Surround Sound 7.1. Budúci majitelia sa okrem verného a kvalitného prednesu môžu tešiť aj na vylepšený mikrofón, bezkonkurenčné pohodlie a odolnú konštrukciu.

Nový headset značne vylepší dojem z obľúbených herných titulov. Môže sa pochváliť verným zvukovým podaním typickým pre značku Sennheiser, ktorý zaisťuje otvorená konštrukcia ukrývajúca membrány smerujúce zvuk priamo do ušného kanála. Dojem úplného obklopenia 7.1 kanálovým zvukom Dolby Surround Sound používateľovi sprostredkuje pribalený modul Surround Dongle, navrhnutý pre optimalizáciu posluchového zážitku jednoduchým stlačením tlačidla Dolby. Prehľadná PC aplikácia navyše umožní upraviť zvukový výstup podľa vkusu každého hráča pomocou niekoľkých režimov priestorového zvuku.

„Vďaka Surround Dongle umožní Sennheiser GSP 550 hráčom jednoducho upraviť počúvanie tak, aby zodpovedal ich predstavám," vysvetľuje Andreas Jessen, Head of Product Management Gaming, Sennheiser Communications A/S. „Vieme, že pre zapálených hráčov je kľúčové rýchle a intuitívne ovládanie. Preto sme vytvorili efektívne používateľské rozhranie, ktoré im umožní pomocou jediného dotyku napríklad prepínanie medzi priestorovým a stereo zvukom.”

Pohodlné ovládanie a komfort na mieru
Sennheiser GSP 550 sa pýši aj prepracovanou ergonómiou. Pohodlie trvajúce aj pri hodinách hrania zaisťujú kovové kĺby a systém nastavenia prítlaku integrovaný v hlavovom moste. Hráča tak už nikdy nebude trápiť neisté usadenie headsetu, alebo naopak prílišný tlak na spánkoch. Pohodlie prehlbujú aj priedušné ergonomické náušníky, potiahnuté jemnou chladivou textíliou aj otvorená konštrukcia mušlí, ktorá umožňuje prirodzené odvetranie.

Udeľovanie rozkazov s kryštálovo čistou komunikáciou
GSP 550 prináša mikrofón s vylepšenou kvalitou záznamu a efektívnym potlačením šumu. Táto kombinácia zaručí krištáľovo čistú komunikáciu bez rušenia. Softvérové rozhranie navyše používateľovi umožní nastaviť ako veľmi bude pri komunikácii počuť svoj vlastný hlas. Mikrofón možno rýchlo stlmiť jednoduchým vyklopením jeho ramena smerom hore a pomocou ovládacieho panela na slúchadlách je možné pohodlne nastaviť hlasitosť reprodukcie.

Cena a dostupnosť
O cene a dostupnosti budeme informovať.

Whispr communications s.r.o.

Všetky autorove články
audio zvuk technika sluchadla pocitac Gaming hry zabava kvalita

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať