CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Skylink prináša francúzsky „House of cards“

Tlačové správy
0

Operátor Skylink pripravil ďalší seriál, ktorý si budú môcť diváci pozrieť exkluzívne na programe Skylink 7. Po seriáloch Domácí hrište, Vitajte vo Švédsku či Zmijovisko, to bude tentokrát nový francúzsky seriál Čierny barón z dielne Canal+.

Novinka, ktorá je kritikmi označovaná ako „kontinentálna“ verzia populárneho seriálu House of Cards „strihnutá“ s nemenej obľúbenými Sopranovcami, bude mať slovenskú premiéru 2. októbra o 20:00.

Seriál Čierny barón je možné podľa žánru zaradiť medzi politické drámy. Jeho hlavný hrdina Philipp Rickwaert, poslanec a starosta severného Francúzska, je úplne posadnutý túžbou po spoločenskej pomste. Sledujeme, ako sa mu medzi dvoma kolami prezidentských volieb rúca budúcnosť, keď ho jeho mentor, ľavicový prezidentský kandidát, obetuje v záujme vlastnej kampane. Rickwaert je rozhodnutý znovu rozbehnúť svoju kariéru, a to v podstate za akúkoľvek cenu. Ak vás láka dráma plná intríg, afér a nečakaných zvratov a pokiaľ sa Vám páčia seriály ako Dom z kariet alebo Preteky o biely dom (Race for the White House), Čierny barón Vás rozhodne nesklame.

Skylink

Všetky autorove články
Skylink

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať