ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

Softvér Gravity Sketch na 3D modelovanie vo VR už bude zadarmo

1

Aplikácia na VR CAD modeling Gravity Sketch sa mení z platenej na bezplatnú, dostupnú na stiahnutie v obchodoch Oculus (Rift + Quest) a v Steame. Toto rozhodnutie prichádza po tom, čo spoločnosť zaznamenala významný rast používania aplikácie počas pandémie.

V júli sa v Gravity Sketch objavila funkcia na spoluprácu s kódovým označením Co-Creation, ktorá umožňovala viacerým tímom na diaľku pracovať na spoločnom projekte, zanechávať spätnú väzbu, vykonávať úpravy a navrhovať nové nápady v rámci toho istého projektu, ktoré sa synchronizujú s novými úpravami a zmenami v reálnom čase.

Funkcia Co-Creation prišla spolu s cloudovým produktom Landing Pad v nádeji, že sa počas pandémie uľahčí používateľom práca z domu. V novembri spoločnosť oznámila, že získala investície vo výške 3,7 milióna dolárov, čo v značnej miere pomôže aplikácii dosiahnuť jej „poslanie pomáhať kreatívcom efektívnejšie a expresívnejšie pracovať s digitálnymi médiami“. Od 25. januára je aplikácia pre všetkých používateľov na všetkých platformách úplne zadarmo, platená však zostane pre podnikových používateľov.

Gravity Sketch dokonca pracuje na aplikácii na 3D modelovanie pre iPad, ktorá je momentálne v beta fáze. Toto rozšírenie a prechod na bezplatný obchodný model umožnia začínajúcim dizajnérom a spoločnostiam pracovať s rovnakým softvérom na 3D modelovanie a vizualizáciu, aký v súčasnosti používajú niektoré z popredných svetových spoločností, ako sú Ford, Nissan a Reebok.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

prebraté z yankodesign.com a nevedia naprogramovať webku responzívne :-D reakcia na: Softvér Gravity Sketch na 3D modelovanie vo VR už bude zadarmo

28.1.2021 18:01
responzivita webky yankodesign.com nula bodov :-D
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať