SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Sony DSC-HX400V: maximálne výkonný kompakt

Tlačové správy
0
S novým kompaktným fotoaparátom DSC-HX400V od Sony si už nemusíte lámať hlavu s tým, či máte so sebou ten správny objektív. Výkonný 50-násobný optický zoom si totiž poradí v každej situácii - pri fotografovaní krajiny, rodiny, na koncerte, aj pri športe či výlete v prírode. Pri fotografovaní plachých zvierat v prírode vás dostane ešte bližšie Clear Image Zoom, ktorý ponúka mimoriadne 100-násobné priblíženie. Technológie Optical SteadyShot a Intelligent Active Mode sa postarajú o to, aby bolo Full HD video vždy ostré a nerozmazané - a to aj pri vysokom priblížení, kedy môže spôsobiť aj malé chvenie obrazu veľké problémy. Prémiový objektív ZEISS Vario-Sonnar T*, podsvietený snímač Exmor CMOS s rozlíšením 20,4 megapixlov a rýchly procesor BIONZ X, ktorý je trikrát výkonnejší ako jeho predchodca, sú zárukou dokonalých záberov vykreslených do najmenšieho detailu. HX400V od Sony posúva hranice obrazovej kvality kompaktných digitálnych fotoaparátov. Technológia pre vykreslenie detailu, použitá pri RX10 aj pri legendárnej α7, zabezpečuje spolu so selektívnou redukciou šumu jasnejší a prirodzenejší obraz, a to aj pri tlmenom svetle.

Ak túžite po kvalitných fotografiách, je pre vás ako stvorený model HX400 s kompaktným telom a funkciami zrkadlovky. Kreatívni nadšenci nemusia robiť žiadne kompromisy: ovládaním manuálneho nastavenia umožňuje pohotovo upraviť zoom i ostrenie, k dispozícii sú i režimy Manual Focus, DMF a s plným ovládaním režimov P/A/S/M jednoducho zvolíte expozíciu, ktorú práve potrebujete. Vyklápací LCD displej (3.0-type) Xtra Fine s uhlopriečkou 7,5 cm je možné podľa potreby ľubovoľne natočiť.

So zabudovanou technológiou Wi-Fi odošlete fotografie a videá priamo do svojho smartfónu či tabletu, a pomocou NFC technológie jedným dotykom prepojíte fotoaparát s kompatibilným mobilným zariadením. Svoj smartfón či tablet tak môžete použiť aj ako praktické diaľkové ovládanie, čo oceníte pri skupinových fotografiách. Prepojením fotoaparátu so 4K televízorom zažijete fotorealizmus priamo na veľkej obrazovke. Pomocou GPS môžete zdokumentovať svoje cestovateľské zážitky aj spätne a priradiť presné miesto vzniku každej fotografie či videa. Funkcia prehrávania videa Motion Shot Video umožňuje vytvoriť sekvencie z vrstvených snímok (superimpozícia). Rýchlu akciu tak jednoducho rozfázujete do zlomku sekundy, čo vám pomôže napríklad pri analýze športových výkonov - tenisového servisu, golfového švihu alebo pri učení nového triku na snowboarde.

Príslušenstvo a aplikácie
Kreatívne možnosti fotoaparátu je možné rozšíriť pomocou voliteľného príslušenstva, napríklad blesku alebo externého mikrofónu pomocou Multi Interface Shoe.

Digitálny fotoaparát DSC-HX400V je možné predobjednať na www.sony.cz. Na európskom trhu bude v predaji od marca 2014.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať