SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Spoločnosť Motorola predstavuje prvé smartfóny na svete s fotoaparátom a displejom s overením Pantone™

Tlačové správy
0

Overenie posilňuje partnerstvo spoločnosti Motorola so spoločnosťou Pantone a rozširuje presnosť farieb a odborné znalosti nad rámec hardvéru

SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosť Motorola a celosvetová autorita v oblasti farieb, spoločnosť Pantone opäť spojili svoje sily a predstavili nové ladenie fotoaparátu s certifikátmi Pantone™ Validated a Pantone SkinTone™ Validated. Tieto technologické programy, ktoré čakajú na patentovanie, testujú zariadenie výrobcu, aby sa zabezpečilo verné podanie farieb Pantone a odtiene pokožky. Na splnenie prísnych kritérií hodnotenia Pantone musí fotoaparát alebo displej produktu zachovať vernosť farieb z rôznej škály farieb, ktoré sa nachádzajú v sprievodcoch Pantone PMS a SkinTone.

Programy Pantone™ Validated a Pantone SkinTone™ Validated, ktoré sú nevyhnutné pre tvorcov obsahu, fotografov a dizajnérov, poskytujú spotrebiteľom skutočné farby, ktoré im môžu pomôcť využiť ich kreativitu a uviesť ich nápady do života. Hodnotenia Pantone displeja a fotoaparátu sú uznané na nových zariadeniach motorola edge 50 ultra a motorola edge 50 pro - prvých smartfónoch na svete, ktoré získali ocenenia tohto programu.

„Tento ďalší krok v našom partnerstve so spoločnosťou Pantone umožňuje našim používateľom zachytiť a zobraziť farbu a odtieň pleti na svojom smartfóne a mať istotu, že tieto odtiene sú autentické a verné,“ povedal Ruben Castano, Head of Customer Experience at Motorola. „Je pre nás dôležité vzbudiť dôveru vo farby a posilniť inkluzívnosť pre našich používateľov a sme nadšení, že môžeme byť lídrom v tomto odvetví.“

Využitím dizajnérskych schopností spoločnosti Pantone v každej fáze vývoja zariadenia prináša spoločnosť Motorola autentické farby, ktoré umožňujú používateľom zdieľať svoje spektrum zážitkov.

„Veríme vo vytváranie dôvery k produktom v súvislosti s tónmi pleti a vernosťou farieb Pantone, a teší nás, že spoločnosť Motorola je lídrom vo využívaní týchto funkcií vo svojich zariadeniach,“ povedal Iain Pike, Senior Global Director of Product and Licensing at Pantone. „Rozširovanie inklúzie v oblasti mobilných zariadení má význam a sme radi, že môžeme byť súčasťou tohto vývoja.“

Sila farieb je nepopierateľná. Farby sú základom každodenného života a majú vplyv na to, čo spotrebitelia nosia, a dokonca aj na to, ako sa cítia a premýšľajú. Partnerstvo spoločností Motorola a Pantone bolo poháňané kolektívnym prístupom k zariadeniam a inšpirovalo partnerstvo Pantone. Od roku 2022 spoločnosť Motorola začlenila Pantone do celého portfólia zariadení, vďaka čomu prináša spotrebiteľom jeho pôsobivé odtiene. Od modelu motorola razr 40 ultra/razr+ s Pantone Farbou roka 2024, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz, až po model motorola edge 40 neo, ktorý debutuje s celým radom farieb podľa Pantone, a model moto g84 5G s PANTONE 18-1750 Viva Magenta, si spotrebitelia mohli vybrať smartfón na základe Pantone, ktorý odráža ich osobnú estetiku bez ohľadu na rozpočet alebo štýlové preferencie.

Certifikácie Pantone™ Validated a Pantone SkinTone™ Validated sú teraz dostupné v smartfónoch motorola edge 50 ultra a motorola edge 50 pro.

MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. PANTONE® a ďalšie ochranné známky Pantone sú majetkom spoločnosti Pantone LLC. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. ©2024 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať