ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenia DiskStation DS218play, DS218j a DS118

Tlačové správy
0

O triedu lepšie ukladanie dát s výkonnými riešeniami pre domácnosť a malé kancelárie

Spoločnosť Synology® Inc. dnes predstavila zariadenia DS218play, DS218j a DS118, tri NAS servery nabité funkciami pre streamovanie médií, zdieľanie súborov a zálohovanie dát – funkcie vhodné pre domácnosti a menšie kancelárie.

Zariadenie DS218play je vyzbrojené 64-bitovým štvorjadrovým procesorom taktovaným na 1,4 GHz so systémom hardvérového šifrovania a pamäťou RAM s kapacitou 1 GB a ponúka priepustnosť dát pri šifrovanom sekvenčnom čítaní a zápise cez 110 MB/s. Vďaka systému hardvérového prekódovania podporuje model DS218play prekódovanie videa s rozlíšením 4K Ultra HD alebo Full HD v jednom kanále s 10-bitovým kodekom H.265 v reálnom čase na nižšie rozlíšenie. Používatelia si tak môžu užívať videá na cestách bez akéhokoľvek obmedzenia na strane zariadenia.

Model DS218j obsahuje dvojjadrový procesor taktovaný na 1,3 GHz so systémom hardvérového šifrovania a 512 MB RAM a ponúka priepustnosť pri šifrovanom sekvenčnom čítaní cez 113 MB/s a priepustnosť pri zápise cez 112 MB/s. Model DS218j umožňuje používateľom získať rýchlejší prístup k dátam a súčasne dosahovať úspory energie vďaka konštrukcii prívetivej k životnému prostrediu s príkonom iba 17,48 W pri aktívnom používaní a 7,03 W v režime spánku pevného disku.

Zariadenie DS118 je nový jednošachtový desktopový NAS server vyzbrojený 64-bitovým štvorjadrovým procesorom taktovaným na 1,4 GHz s 1 GB pamäte RAM. Vďaka systému hardvérového šifrovania ponúka zariadenie DS118 priepustnosť pri šifrovanom sekvenčnom čítaní a zápise dát v rýchlosti cez 110 MB/s. Model DS118 je ideálne riešenie úložiska ponúkajúce funkcie zálohovania dát a QuickConnect, pomocou ktorého získajú používatelia prístup k dátam odkiaľkoľvek na svete. Navyše podporuje priebežné prekódovanie 4K videa s 10-bitovým kodekom H.265, čo zaručuje bohatú multimediálnu zábavu.

„Tieto tri riešenia domácich úložísk predstavujú najlepšiu multimediálnu knižnicu pre používateľov, ktorí pomocou fotografií a videí zachytávajú každý dôležitý moment so svojou rodinou či priateľmi“, uvádza Katarina Shao, produktová manažérka spoločnosti Synology Inc. „Vďaka univerzálnym prídavným balíčkom predstavujú tieto tri NAS riešenia rovnako vynikajúcu voľbu pre majiteľov malých štúdií, ktorí by radi zvýšili svoju produktivitu počas pracovného času.“

Zariadenia DS218play, DS218j a DS118 používajú systém DiskStation Manager (DSM), jeden z najpokročilejších a najintuitívnejších operačných systémov, ktorý pre sieťovo pripojené úložiská ponúka široký rad aplikácií, vrátane multimédií, zdieľania súborov a nástrojov pre zvýšenie produktivity. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne veľkých NAS serverov v prieskume úložných riešení spoločnosti TechTarget a prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webu PC Mag Readers a to sedem rokov v rade.

Ďalšie informácie o zariadení DS218play nájdete na stránke: https://www.synology.com/cs-cz/products/DS218play

Ďalšie informácie o zariadení DS218j nájdete na stránke: https://www.synology.com/cs-cz/products/DS218j

Ďalšie informácie o zariadení DS118 nájdete na stránke: https://www.synology.com/cs-cz/products/DS118

Dostupnosť
Zariadenia DS218play, DS218j a DS118 sú od dnes dostupné globálne.

Zobrazit Galériu

Synology

Všetky autorove články
Synology

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať