ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Spoločnosť realme oficiálne predstavuje 3 novinky pre Slovensko - realme 6, realme 6i a realme C3

Tlačové správy
3
 • Realme 6, realme 6i a realme C3 boli už oficiálne uvedené na európsky trh, teraz prichádzajú tieto novinky tiež na slovenský trh
 • Realme 6 s 90Hz displejom a 64MP kamerou je najlepšou voľbou pre mladých milovníkov mobilných technológií
 • Dnešným dňom (5.5.2020 vo 12h) budú spustené predpredaje, ostrý predaj začne po oficiálnom online predstavení 12.5.2020 10:00 na facebookových stránkách realme pre SK

Realme, najrýchlejšie rastúca značka smartphonov na svete, predstavila pred nedávnom svoje nové portfólio pre európsky trh. Oficiálne uvedenie pre jednotlivé krajiny prebieha v každej krajine zvlášť a tak sa teraz dočkali aj priaznivci realme na Slovensku. Ako prvé sa do oficiálneho predaja dostanú novinky realme 6, realme 6i a realme C3.

Dodávky smartfónov spoločnosti realme sa celosvetovo zvýšili o 157% a spoločnosť realme tak stále udržuje trend najrýchlejšie rastúce značky smarthphonov. Podľa už publikovaných výsledkov Counterpoint Research o podiele na trhu zásielok smartphonov v Q1 2020 sa realme umiestnilo na siedmom mieste.

Dnešným dňom štartujú predpredaje u autorizovaných predajcov a samotný predaj bude spustený budúci utorok (12.5.2020) po oficiálnom online predstavení.

Teraz už k samotným novinkám.

Realme 6 (64 Mpx Pro Camera, Pro display)

 • 6.5” FullHD+ displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
 • 64 Mpx AI Quad fotoaparát
 • Procesor Helio G90T
 • Rýchle nabíjanie 30W

Ultra hladký displej

Realme 6 sa pýši 6,5 palcovým ultra hladkým displejom s 90Hz obnovovacou frekvenciou a FullHD + rozlíšením, čo vedie k plynulému a jemnému vizuálnemu zážitku pri každom prejdení po obrazovke. Pomer obrazovky k telu je 90,5%. Pre lepšiu ochranu je displej tiež potiahnutý Corning Gorilla Glass 3. V ľavom hornom rohu nájdeme aj "priestrel" pre selfie kameru.

Skvelý výkon a rýchle nabíjanie

Realme 6 je postavený na platforme MediaTek Helio G90T. Vďaka kombinácii najnovších aktualizovaných procesorov, GPU, super rýchle RAM a výkonné AI prináša realme 6 hladký zážitok milovníkom mobilných hier.

S novo upgradovaným 30W nabíjaním možno batériu realme 6 s kapacitou 4300 mAh plne nabiť do 60 minút.

64 Mpx Pro fotoaparát

Realme 6 sa môže pochváliť aj najnovším ultračistým "quad" fotoaprátom, ktorý sa skladá z hlavného 64 Mpx objektívu, ultraširokouhlého (119 °) 8 Mpx objektívu, makro objektívu a čiernobieleho portrétneho objektívu. Jedným kliknutím stačí prepnúť do širokouhlého režimu, ktorý užívateľom umožní zachytiť viac úžasných záberov krajiny, architektúry a veľkých skupín. Ultra-makro objektív umožní užívateľom získať detailné zábery a objaviť krásu mikrosveta (najlepšie výsledky dosiahnete zo vzdialenosti 4 cm).

Realme 6 tiež disponuje multifunkčným NFC, ktoré je v dnešnej dobe čím ďalej viac používané pre bezhotovostné platby.

Varianty a ceny:

 • realme 6 - 8+128GB – 299,90 EUR
 • realme 6 – 4+64GB – 229,90 EUR

Dostupné budú farby Comet White a Comet Blue.

Realme 6i (Unleash the Power)

 • Procesor Helio G80
 • 5000mAh batéria
 • 48 Mpx AI Quad fotoaparát

Silný výkon

Realme 6i je vybavený čipovou sadou MediaTek Helio G80, ktorá prináša úžasnú silu. Procesor s ôsmimi jadrami má hlavnú frekvenciu až 2,0 GHz a ponúka o 10% lepší výkon ako predchádzajúce generácie. GPU Mali G52 1000MHz poskytuje tiež o 10% lepší výkon. Výsledkom je vyššia kvalita obrazu a stabilnejšia obnovovacia frekvencia, vďaka ktorému realme 6i vynikne pri hraní.

48 Mpx fotoaparát

U realme 6i nájdeme 48 Mpx AI Quad fotoaprát - 48 Mpx hlavný fotoaparát, 119° ultra širokouhlý 8 Mpx objektív, 2 Mpx portrétový objektív a 2 Mpx ultra makro objektív. Každá kamera úzko spolupracuje s ostatnými a vedie tak k pozoruhodnému fotografickému zážitku a zábave. Najmä číry 48 Mpx hlavný fotoaparát pomáha vytvárať jasné a krásne fotografie. Hlavná kamera podporuje lepšiu stabilizáciu videa UIS, takže užívatelia môžu počas pohybu zhotovovať stabilnejšie videá.

Masívna batéria

Realme 6i disponuje 5000mAh masívnou batérií a prichádza tak s najdlhšou výdržou batérie u telefónov realme. Táto masívna batéria má trojnásobnú bezpečnostnú ochranu. Realme 6i podporuje 18W (9V2A) rýchle nabíjanie.

Displej s mini kvapkou

6,5" displej realme 6i prichádza s HD+ rozlíšením a mini kvapkovitým výrezom pre selfie fotoaparát, takže pomer obrazovky k telu je až 89,8%. Táto veľká obrazovka poskytne užívateľom úžasný zážitok pri sledovaní videa alebo hranie hier. Navyše pomer obrazovky 20:9 budí dojem, že je telefón štíhlejší a zobrazuje viac informácií.

Slot 3 karet

Užívatelia určite ocenia tiež slot pre dve SIM karty a jednu pamäťovú kartu naraz. Túto možnosť nájdeme u všetkých troch noviniek. Realme 6i má tiež zabudované multifunkčné NFC. Príjemne poteší aj možnosť spätného nabíjania.

Varianty a ceny:

 • realme 6i – 4+128GB – 199,90 EUR

Dostupné budú farby Green Tea a White Milk.

Realme C3 (Triple Camera, Game Monster)

 • 5000mAh batéria
 • Procesor Helio G70
 • 6.52” HD+ displej

Veľký displej

Realme C3 prichádza s najväčším displejom v tomto segmente s 6,52" a HD+ rozlíšením. Pomer obrazovky k telu dosahuje až 89,8% vďaka mini kapkovitmu výrezu pre selfie kameru. Táto veľká obrazovka zlepší zážitok pri sledovaní filmov, hraní hier alebo prechádzanie sociálnymi médiami.

Helio G70

Realme C3 je prvý telefón na svete s procesorom MediaTek Helio G70, ktorý je najlepší v tomto segmente a na svoje si prídu aj herný maniaci. Jedná sa o osemjadrový 12Nm procesor s taktom 2,0 GHz, čo z neho robí jeden z najrýchlejších a najnovších vo svojej kategórii. Reale C3 je ideálny pre bežných užívateľov inteligentných telefónov aj mobilných hráčov, vďaka výkonnému GPU ARM Mali-G52.

Trojitý fotoaparát

Pokiaľ ide o fotoaparát, reale C3 má primárnu 12 Mpx kameru, so svetelnosťou f/1,8 a 1,25μm, ktorá zaisťuje dostatok svetla a robí vaše obrázky jasnejšie a čistejšie. Dopĺňajú ho tiež portrétový objektív a makro objektív, obaja 2 Mpx. Nechýba podpora PDAF, vďaka ktorému je zaostrenie rýchlejšie a presnejšie. Štvornásobný zoom umožňuje užívateľom zaobstarať jasnú fotografiu z veľkej vzdialenosti.

Na prednej strane je 5 MP Selfie fotoaparát. Fotoaparát podporuje funkciu Beauty AI, režim HDR, portrétne režim a funkciu Panoselfie, ktorá dokáže zaobstarať širšej selfie.

Masívna batéria

Aj u realme C3 nájdeme obrovskú 5000mAh batériu, s ktorou si môžete užiť nonstop zábavu. S realme C3 môžete radostne hovoriť celé hodiny, streamovať videá na YouTube, počúvať hudbu, hrať hry alebo používať navigáciu celé hodiny bez prerušenia. A rovnako ako realme 6i, aj C3 podporuje spätné nabíjanie.

Varianty a ceny:

 • realme C3 – 3+64GB - 159,90 EUR

Dostupné budú farby Frozen Blue a Blazing Red.

Zobrazit Galériu

IRDdistribuce s.r.o.

Všetky autorove články
realme smartfon dizajn displej

3 komentáre

Multimodal transportation to Europe reakcia na: Spoločnosť realme oficiálne predstavuje 3 novinky pre Slovensko - realme 6, realme 6i a realme C3

3.9.2021 03:09
Our company provides international transportation services for goods from China, Korea and Japan. We organize the delivery of goods to Europe, Russia and Kazakhstan
<a href="https://cse.google.td/url?sa=i&amp;url=https://ved-line.ru/delivery-contract">Japanese cars</a>
Reagovať

Transportation of goods from China, Japan and Korea reakcia na: Spoločnosť realme oficiálne predstavuje 3 novinky pre Slovensko - realme 6, realme 6i a realme C3

29.8.2021 22:08
If you need our help in delivering goods from China, Japan and Korea, you can contact our company for help. We have empty equipment for loading and we are ready to organize transportation to Europe, Russia and Kazakhstan
<a href="https://images.google.to/url?q=https://ved-line.ru/vykup-tovara-u-otpravitelya">Japanese cars</a>
Reagovať

554675 reakcia na: Spoločnosť realme oficiálne predstavuje 3 novinky pre Slovensko - realme 6, realme 6i a realme C3

18.8.2021 02:08
We deliver all types of goods and vehicles from China, Korea and Japan to Europe, Russia and Kazakhstan
Reagovať

Pridať komentár