SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Spotify má vlastný hudobný prehrávač do auta za 89 dolárov

0

Používatelia Spotify v USA môžu teraz vlastniť hudobný prehrávač spoločnosti do auta. Zariadenie podobné telefónu je vybavené veľkým gombíkom na listovanie v zoznamoch hudobných skladieb, ako aj hlasovým ovládaním. Hudobná streamovacia služba po obmedzenom teste v roku 2021 spustila svoj produkt Car Thing pre všetkých používateľov služby Spotify Premium v USA. Zariadenie bude dostupné aj v maloobchodnom predaji za 89,99 USD. 

Car Thing sa pripevní na palubnú dosku vozidla a umožní pristupovať k hudobnej knižnici alebo knižnici podcastov prostredníctvom hands-free hlasového ovládania.  Ide o jednoduchšiu a bezpečnejšiu možnosť ako ťukanie na displej smartfónu alebo informačno-zábavného systému v aute. Prehrávač má zabudované štyri mikrofóny so schopnosťou potláčať šum, ktoré dokážu zachytiť vaše hlasové príkazy počas jazdy. Používatelia môžu povedať „Hey Spotify“ a požiadať o skladbu, zoznam skladieb alebo podcast.

Predplatné NEXTECH 2021

Ak dávate prednosť fyzickému ovládaniu, produkt so 4-palcovým dotykovým displejom je vybavený aj výrazným ovládačom, ktorým môžete otáčať ako gombíkom a prechádzať tak zoznamy skladieb. Štyri ďalšie tlačidlá na hornej strane možno nakonfigurovať pre prednastavené zoznamy hudby. Zariadenie je určené len pre fanúšikov služby Spotify. Vyžaduje si platené konto Spotify Premium, ktoré stojí 9,99 USD mesačne. Produkt možno pripojiť k vozidlu prostredníctvom USB, bluetooth alebo audiokáblov. Je kompatibilný so systémami Android Auto a Apple CarPlay.

Zdroj: pcmag.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať