SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

StarWars komiks: ani Luke Skywalker neodolal

Technológie
0

Špeciálny projekt

Samsung našťastie opäť prichádza s ponukou výhodnej kúpy prémiových smartfónov a tabletov s možnosťou výkupu starých modelov. Existujúcim aj novým zákazníkom ponúka zhodnotenie starších zariadení a ich výmenu za najnovšie s umelou inteligenciou

Stačí keď odpredáš svoj starý telefón, tablet alebo dokonca počítač akejkoľvek značky a získaš tak k výkupu atraktívny bonus. Získať bonus je možné okamžite pri kúpe nového zariadenia v značkových predajniach Samsung, alebo po kúpe u iných predajcov stačí nový telefón alebo tablet jednoducho zaregistrovať v aplikácii Samsung Members.

Pri kúpe smartfónu Galaxy série S24 je potrebná registrácia do 14 dní od jeho nákupu. Po schválení registrácie si v aplikácii Samsung Members v registrovanom smartfóne alebo tablete stiahnite unikátny kód a použite do 14 dní po schválení registrácie na stránke novysamsung.sk

Výkupná suma za staré zariadenie a bonus budú vyplatené po kontrole starého modelu. V prípade, že sa rozhodne zákazník pre kúpu v značkovej predajni Samsung, tak odpredaj starého zariadenia prebehne priamo na mieste pri kúpe bez potreby registrácie a čakania.

Starý telefón alebo tablet môže zákazník doručiť aj na výkupné miesto osobne alebo kuriérom. Ak si počas registrácie zvolí osobné odovzdanie, starý telefón posúdia priamo na výkupnom mieste a variabilnú výkupnú cenu za starý telefón vrátane bonusov zákazníkovi vyplatia ihneď. Nemusí tak čakať na bankový prevod alebo kuriéra.

Mať telefón s umelou inteligenciou je zážitok. Vďaka prevratným funkciám Ti pomôže v núdzi, vyhľadá aj nemožné, zásadne vylepší fotky a videá a pomôže aj s prekladom s inými civilizáciami smiley.

Viac info: www.novysamsung.sk

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať