ACER_JUN23 ACER_JUN23 ACER_JUN23

Súprava na vertikálnu montáž grafickej karty

0

Držiak Vertical Graphics Card Holder Kit V3 od Cooler Master umožňuje vertikálnu montáž grafickej karty. Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť, ako trikrát čítať, takže si pozrite naše video

Súprava obsahuje variabilný držiak a kábel

Je to efektné, avšak držiak zaberie 6 pozícii, v našej skrinke nám zostala voľná len pozícia na jednu rozširujúcu dosku.

Držiak zaberá 6 pozícií, na doske ASUS Prime zostali nevyužité dva "dlhé" a jeden "krátky" konektor. 

Držiak som vyskúšal nielen v skrinke Cooler Master Masterbox 520, ale aj v skrinke iného výrobcu, takže môžem potvrdiť, že vďaka flexibilite sa hodí pre všetky ATX a mATx skrine. Prípravok využíva kvalitný kábel PCIe 4.0 Riser.

Vylepšený dizajn montážneho prípravku umožňuje posun v dvoch osiach, takže prípravok sa hodí prakticky do akejkoľvek ATX skrine.  

Samozrejme urobil som aj benchmarkové testy pre klasickú aj vertikálnu montáž. Zaujímal ma len  prípadný vplyv kábla, takže som testoval v otvorenej skrini. V počítači, ktorý používam na editovanie videí a občasné hranie mám totiž len „dočasnú“, relatívne lacnú grafickú kartu MVIDIA GeForce RTX3050, pretože už na jar, keď som ju kupoval som vedel, že NVIDIS na jeseň predstaví produktovú novú rodinu RTX 4000. Keď sa niektorá výkonnejšia karta, napríklad RTX4080 dostane na akceptovateľnú cenu nahradím žolíka finálnou grafikou a potom urobím aj porovnanie účinosti chladenia klasickej a vertikálnej montáže.

 

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Vertical Graphics Card Holder Kit V3 Cooler Master

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať