SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Tablet namiesto notebooku? Najnovší Samsung Galaxy Tab S9 je ako stvorený na štúdium i zábavu

1

Predstava, že študujete s nadupaným tabletom, ktorý využijete na prácu i rozptýlenie, je zlá správa pre váš starý notebook, ktorému už v školských laviciach odzvonilo. 

Najmodernejší tablet od Samsungu ho plnohodnotne nahradí. Navyše má dotykové pero S Pen, najväčší displej a bezkonkurenčne výkonný procesor, skvelý zvuk a je odolný a vhodný aj do terénu. To naznačuje, že dlho vydrží, rýchlo sa nabíja a je ako stvorený aj na zábavu po škole. 

Vďaka prevratným zmenám a technológii Galaxy ponúkajú špičkové modely S9, S9+ a S9 Ultra všetko, čo máte na tabletoch radi, navyše v štýlovom balení. Zamilujete si ich už na prvé zapnutie. Dominuje im totiž najväčší displej a bezkonkurenčne výkonný procesor, ktoré tablet predurčujú nielen na štúdium, ale aj hry, sledovanie filmov alebo čokoľvek vizuálne. S uhlopriečkou až 37 cm to bude vždy zážitok. O kvalite zvuku nehovoriac. O štvoricu reproduktorov s podporou Dolby Atmos sa postarala renomovaná značka AKG. Rôzne zvukové režimy na hranie, hudbu alebo videohovory a veľkolepú filmovú grafiku oceníte najmä po škole. Hravo ho prepojíte s vaším smartfónom, hodinkami alebo slúchadlami Samsung. 

Do terénu v brnení

Tablety Galaxy Tab S9 sú ľahké, štíhle a odolné. Bez problémov zvládajú aj drsnejší pobyt v teréne, proti škrabancom ich chráni konštrukcia z pevného hliníka, ktorá slúži ako brnenie. Súčasťou základného balenia je aj dotykové pero S Pen s certifikátom odolnosti IP68. Rovnakým certifikátom proti prachu a vode sú po prvýkrát v histórii radu Galaxy Tab S vybavené aj samotné tablety. Vďaka dotykovému peru môžete na tablet skutočne písať ako ceruzkou na papier. Pri cestovaní vám príde vhod ochranný kryt s klávesnicou a touchpadom a režim DeX Mode – tie spoločne dokážu zmeniť tablet na bežný, ale stále ľahko prenosný počítač. Podsvietenú klávesnicu môžete nastaviť v rôznych uhloch.

Nový tablet s úložiskom až 1 TB sa rýchlo nabíja, má dostatok energie na celý deň a dokonca si trochu z nej ušetrí pre prípad, že by potreboval dobiť aj váš telefón prostredníctvom káblového pripojenia. Vďaka vynikajúcemu fotoaparátu sa môžete s tabletom realizovať aj pri fotení. Samsung Galaxy Tab S9 je stvorený pre radosť v rôznych podobách. Je s ním zábava, ale nudiť sa s ním nebudete ani v škole. Od prostredia podobného počítaču alebo notebooku vás delí jediné kliknutie. 

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

1 komentár

NajhlupejsiiiLackoAHubinsky reakcia na: Tablet namiesto notebooku? Najnovší Samsung Galaxy Tab S9 je ako stvorený na štúdium i zábavu

7.9.2023 08:09
NajhlupejsiiiLackoAHubinsky
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať