PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Video: Nové video odhaľuje očakávaný skvelý dizajn iPhone 12

1

Apple o svojom novom telefóne iPhone 12 neprezradil veľa – okrem toho, že nebude uvedený v septembri. Nové video MotionFox publikované prostredníctvom kanála YouTube ConceptsiPhone však prináša ukážky toho, čo môže iPhone 12 ponúknuť. Smartfón má obsahovať nový displej XDR OLED Super Retina, prielomový skener LiDAR, čip A14 Bionic a 5G. Klip však poskytuje letmý pohľad aj na ďalšie funkcie, ako je bezdrôtové nabíjanie, odolnosť proti vode, Face ID a pod.

Samozrejme, nezachytáva dokonale novú zostavu spoločnosti Apple, pretože stále nevieme, ako budú nové telefóny iPhone oficiálne vyzerať. Úniky však odhalili viacero detailov. Tie posledné naznačujú, že možno ani jeden model zo štvorčlennej zostavy (iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max) nebude dodaný so 120 Hz displejom a dokonca by mohol byť jeden lacnejší model iPhone 12 bez 5G.

Zdroj: tomsguide.com.

Redakcia

Všetky autorove články
iPhone dizajn OLED

1 komentár

. reakcia na: Video: Nové video odhaľuje očakávaný skvelý dizajn iPhone 12

14.8.2020 12:08
Skvely dizajn to moze byt, iba ak bude mat vahu pod 120g. Inak je to len obdlznik, ktory pojde do plastoveho krytu za $2. Dizajn telefonu zalezi od krytu, co si ludia kupia. Kryt je viditelny.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať