NICEBOY_072021 NICEBOY_072021 NICEBOY_072021

Video ukazuje možný radikálne iný dizajn Apple Watch 6

1

Apple Watch vždy vyčnieval z radu svojím štvorcovým puzdrom a displejom. Čo keby sa Apple v novej sérii rozhodol pre iný dizajn? Na to sa pokúša odpovedať render vo videu od Phone Industry, uverejnenom na YouTube. Ukazuje, ako by mohli vyzerať okrúhle hodinky Apple Watch a ako by sa v dôsledku toho zmenilo používateľské rozhranie, remienok a puzdro.

Render naznačuje, že Apple by pre takéto hodinky použil displej Micro LED a v pozícii troch hodín by bola kompaktnejšia digitálna korunka. Video predstavuje oranžovú verziu Hermés, ako aj množstvo iných farebných variantov vrátane zlatého, čierneho, modrého, bieleho a červeného. Možno dúfať, že Apple čoskoro ponúkne natívne sledovanie spánku spomenuté vo videu a aj 48-hodinovú výdrž batérie.

Render v mnohom pripomína najväčšieho rivala Apple Watch, okrúhly Samsung Galaxy Watch Active 2. Preto by bolo dosť prekvapujúce, keby sa Apple vydal touto cestou, pretože práve štvorcové telo a zaoblené rohy odlišujú jeho smart hodinky od konkurencie. Nová verzia inteligentných hodiniek Apple Watch by mala byť predstavená v septembri spolu s novou rodinou telefónov iPhone.

Zdroj: t3.com.

Redakcia

Všetky autorove články
Apple Watch dizajn smart hodinky

1 komentár

radikalne opity bol autor nadpisu clanku a prveho odstavcu reakcia na: Video ukazuje možný radikálne iný dizajn Apple Watch 6

26.2.2020 22:02
radikalne nechapavy autor bulvaru, naco doplnate klamstva do clankov, ked ich nikto nechce citat?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať