SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Voľne stojaci solárny prístrešok sa dá nainštalovať za len za pár hodín

Technológie
0

Solárny startup World4Solar vyvinul voľne stojaci solárny prístrešok, ktorý sa dá nainštalovať len za jeden deň. Modulárny HelioWing je vopred nakonfigurovaný a zmontovaný výrobok, ktorý sa dá prispôsobiť pre rôzne úrovne výkonu. Zákazníci si môžu vybrať batériové úložisko s kapacitou 25 kilowatthodín (kWh) alebo až 100 kWh, pričom každá jednotka má k dispozícii dve nabíjačky úrovne 2. Okrem toho sa HelioWing môže v závislosti od modelu používať buď v sieti, alebo mimo nej. HelioWing 5 (7,38 kilowatt-peak – kWp) a HelioWing 7 (9,84 kWp, čo zodpovedá dojazdu elektromobilu 40 km) sú základné modely s oboma funkciami.

Životnosť každého zariadenia HelioWing je približne 20 rokov a poskytuje sa naň 10-ročná záruka. Azda najpríťažlivejším aspektom HelioWing je jednoduchá inštalácia. Zatiaľ čo inštalácia iných solárnych zariadení pre obytné budovy môže podľa spoločnosti Boston Solar trvať až tri celé dni, inštalácia zariadenia HelioWing trvá len šesť hodín, ak zabezpečíte pripravený základ a využijete certifikovaného inštalatéra. Mohlo by to potenciálne sprístupniť solárnu energiu oveľa väčšiemu počtu ľudí. 

Moderný dekoratívny dizajn prístreška HelioWing sa hodí do všetkých prostredí a jeho strecha pokrytá solárnymi panelmi odolná proti poveternostným vplyvom poskytuje osvetlenie, tieň a ochranu pred dažďom tam, kde je to potrebné. Spoločnosť World4Solar ponúka aj solárne moduly určené na použitie v poľnohospodárstve. Tieto špecializované modely dokážu sledovať slnko pomocou dvojosového systému, ktorý umožňuje pohyb panelov v priebehu dňa, a sú vybavené ochranou proti poveternostným vplyvom, ktorá im umožňuje odolávať náročným podmienkam.

Zdroj: thecooldown.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať