Vymeňte starý smartfón akejkoľvek značky za nový Samsung už len do konca roka 2022

0

Špeciálny projekt

Už len do konca roka platí výhodná bonusová akcia Samsung, v rámci ktorej môžu zákazníci pri výmene starého telefónu akejkoľvek značky za nový Samsung získať extra bonus až do výšky 300 €. Akcia sa vzťahuje vlajkové smartfóny zo série Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra, resp. atraktívne skladacie smartfóny s ohybným displejom Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Pri osobnej návšteve značkových predajní Samsung v Bratislave, B. Bystrici, Košiciach alebo Žiline navyše svoj starý smartfón vymeníte za nový jednoducho a bez čakania.

Samsung vykupuje akékoľvek značky a typy starých smartfónov pod podmienkou, že sú funkčné. Výkupnú cenu starého zariadenia vám odpočítajú z hodnoty nového priamo v predajni a navyše v období do 31. 12. 2022 môžu získať aj extra bonus až do výšky 300 €. Ten sa líši podľa jednotlivých modelov. Okrem toho, že ušetríte nemalé financie, výmenou šetríte aj životné prostredie, keďže Samsung dáva starým prístrojom ďalšiu šancu na život.

V prípade, ak sa zákazníci rozhodnete pre niektorý z modelov Samsung Galaxy S22 alebo S22+, získate bonus vo výške 150 €. Pri prémiovom Samsungu Galaxy S22 Ultra získate o ešte vyšší bonus, konkrétne 200 €. Ak sa rozhodnete pre výmenu starého telefónu za niektorý zo skladacích smartfónov, získate extra bonus vo výške 200 € v prípade Samsungu Galaxy Z Flip4 a 300 € v prípade Samsungu Galaxy Z Fold4.

Modelový príklad nákupu Samsung Galaxy Z Flip4

Predajná cena Samsung Galaxy Z Flip4 je v prípade modelu so 128 GB internej pamäte 1 099 €. Ak sa pre túto inovatívnu novinku od Samsungu rozhodne majiteľ iPhone 13, od ceny Galaxy Z Flip4 mu môže byť odpočítaná najvyššia výkupná cena za iPhone 13, ak bude v stopercentnom stave, t.j. 547 € a navyše získa bonus vo výške 200 €. Výsledná cena nového Samsungu Galaxy Z Flip4 tak bude len 352 €.

1099 € (odporúčaná maloobchodná cena Galaxy Z Flip4) – 547 € (najvyššia možná výkupná cena za iPhone 13) – 200 € (bonus) = 352 € (nový Galaxy Z Flip4)

V prípade, ak si niektorý z nových modelov Samsung plánujete zakúpiť v inej predajni či e-shope,  svoj starý telefón môžete taktiež odpredať v rámci tejto akcie. Musíte sa zaregistrovať na novom smartfóne v aplikácií Samsung Members. Následne vyplníte niekoľko údajov týkajúcich sa nákupu a po ich kontrole a schválení obdržíte e-voucher. Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte model a stav odpredávaného zariadenia a po validácii stavu zariadenia a zaregistrovaných údajov vám bude vyplatená výkupná cena starého telefónu vrátane bonusu osobne alebo prevodom na bankový účet.

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať