SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Zabezpečte si úspech v IT odvetví: Lovász Legal ponúka špičkové právne služby v IT práve

Bezpečnosť
0

Špeciálny projekt

Získať kvalitné právne rady z oblasti IT a softwarového práva nie je jednoduché, nie je možné. Odborné právne služby v tejto oblasti, vďaka ktorým bude vaše podnikanie v bezpečí av súlade s aktuálnymi právnymi predpismi, vám poskytne advokátska kancelária Lovász Legal.

Táto kancelária má v tom čase skúsených expertov , ktorí disponujú odbornými znalcami v oblasti IT práva . Advokáti sú informovaní o aktuálnom vývoji s právnymi problémami, ktoré postihujú podnikateľov v tejto oblasti.

Všetky služby na jednom mieste

Medzi službami Lovász Legal nájdete viacero možností.

Patrí medzi ne napríklad príprava a preskúmanie IT a softwarových zmlúv. Advokáti pre vás na mieru vytvoria zmluvy, ktoré sa týkajú softwaru a poskytovania služieb podpory a údržby, no aj licenčné podmienky a ďalšie dokumenty, ktoré k svojmu podnikaniu potrebujete.

Samozrejmosťou je aj príprava a revízia dohôd o mlčanlivosti či zastupovanie v sporoch pred súdom, no radi Vás podporia na mimosúdnych rokovaniach.

Ak podnik v IT oblasti plánuje začať, advokáti vám poskytnúť poradenstvo. Zoznámte sa s tým, ako založiť spoločnosť , no aj s licenciami k softvéru. Odborníci vám tiež poradia ohľadom nastavení zmlúv so zamestnancami a externými pracovníkmi.


Zdroj: freepik

Advokátska kancelária Lovász Legal spolupracuje s IT odborníkmi špecializujúcimi sa na počítačovú kriminalitu. Ak ste sa teda stali obeťou trestného činu, ste na správnom mieste. Títo odborníci sú pripravení získať potrebné dôkazy a dokonca aj vypátrať páchateľa.

Poradenstvo v E-commerce je už len čerešničkou na torte.

Ako vidíte, aby bolo vaše podnikanie v bezpečí, nemusíte robiť takmer nič. Stačí zveriť svoje právne náležitosti advokátskej kancelárii Lovász Legal, kde sa postarajú o to, aby bolo všetko v súlade so zákonnou úpravou.

Úvodné foto zdroj: lovaszlegal.com

Zobrazit Galériu

Lovász Legal

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať