SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Že je romantika na Valentína klišé? Poďte si ho s HP tento rok užiť inak

Tlačové správy
0

Ak dávate prednosť poriadnej počítačovej hre namiesto romantickej večere a sladkých slov, budete mať určite radosť. HP myslí na všetkých, pre ktorých je 14. február deň ako každý iný a ktorí radšej strávia večer v spoločnosti ďalších herných nadšencov. Na svoje si príde každý, kto túži po ešte väčšom pôžitku z hry. Je tu totiž línia luxusného herného vybavenia OMEN by HP. Slúchadlá sa postarajú o perfektný zvuk, 35palcový prehnutý monitor o bezchybný obraz a vaše herné schopnosti posunú vyladená myš a klávesnica na úplne novú úroveň. Inšpirujte sa bohatou hernou ponukou od HP a dajte najavo svoju lásku k hre! A na Valentína sa konečne môžete tešiť. Na kompletnú ponuku sa pozrite tu.

Konštrukcia klávesnice OMEN by HP 1100 je ako stvorená pre "veľkorážové" bitky. Mechanické spínače Blue majú funkciu anti-ghosting, takže rozpoznajú stisk niekoľkých klávesov súčasne, a tiež ultra citlivú odozvu, aby vám poskytli potrebnú mrštnosť pri zdolávaní nástrah a zakrádania sa okolo nepriateľa. Pokiaľ chcete ovládanie hry doviesť do dokonalosti, nezabudnite si zaobstarať tiež USB myš OMEN by HP 600, ktorá bola vyvinutá s najlepšími hernými tímami sveta. Potom už nebudete mať žiadnu konkurenciu. Myš umožňuje personalizáciu, ako je podsvietenie v 12 rôznych farbách a 6 plne programovateľných tlačidiel pre rýchlejšie akciu. Tešiť sa môžete na nulovú hardvérovú akceleráciu pre snímanie povrchu 1: 1 a presný pohyb myši.

Klávesnicu OMEN by HP 1100 kúpite za 109 Eur, viac informácií sa dozviete tu.
Myš OMEN by HP 600 kúpite za 49 Eur, viac informácií sa dozviete tu.

Herné slúchadlá OMEN by HP 800 s výsuvným mikrofónom navrhnuté v spolupráci s hernými profíkmi predstavujú špičkové vybavenie, ktoré uspokojí aj najnáročnejších užívateľov a audiofilov. Slúchadlá sú dostať v čiernom prevedení s červenými detailmi. Teraz sú navyše ešte pohodlnejšie. Ľahká konštrukcia rovnomerne rozkladá hmotnosť po celej šírke a umožní tak dlhšie a príjemnejšie hranie. Tak aby ste nezabudli na to, že ich máte na hlave!

Herné slúchadlá OMEN by HP 800 kúpite za 69 Eur.
Viac podrobností sa dozviete tu.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

Na celkovom hernom zážitku sa výrazne podpisuje kvalita displeja, HP má preto v rukáve jedinečný 35palcový prehnutý LED monitor OMEN X by HP 35 s rozlíšením UWQHD a až 100Hz obnovovacou frekvenciou. Je tiež prvým od HP, ktorý využíva technológiu NVIDIA® G-SyncTM a rozširuje tak možnosť voľby zákazníkov, ktorí chcú lepšie pozorovacie uhly a plynulý herný zážitok. Zabudnite na viac obrazovkové zostavy, tento kúsok pokryje celé zorné pole a doslova vás obklopí. Naviac má červené ambientné podsvietenie, takže sa bude na stole naozaj vynímať.

Monitor OMEN X by HP 35 kúpite 1 259 Eur.
Viac informácií nájdete tu.

Laptop OMEN by HP 15 sa už teší na akúkoľvek výzvu, pred ktorú ho postavíte, kedykoľvek a kdekoľvek. Nadupaný je tým najvýkonnejším hardvérom a na prvý pohľad ohromí svojím nabrúseným vzhľadom inšpirovaným požiadavkami samotných hráčov. S týmto prístrojom pre vás bude hračka ovládnuť akúkoľvek hru. OMEN by HP 15 ponúka rýchle procesory a displeje s 4K rozlíšením pre najlepší herný zážitok. S touto mašinou budete pripravení aj na novú generáciu najnáročnejších AAA počítačových hier.

Ceny začínajú na 958,99 Eura.
Viac informácií nájdete tu.

Ak patríte medzi hráčov, ktorí potrebujú naozaj mimoriadny výkon, zbystrite! OMEN X by HP 17 je jeden z najsilnejších herných notebookov na trhu. Zároveň sa radí medzi najmobilnejšie stroje vo svojej kategórii vďaka hrúbke len 32,9 mm a hmotnosti 3,2 kg. V plne prispôsobiteľnej skrini, teda niečom nie úplne typickom pre tradičného výrobcu notebookov, nájdete nadupanú grafiku NVIDIA® GeForce® GTX. Mini Display PortTM s podporou duálneho 2K alebo 4K výstupu a streamovanie určite tiež poteší. Nechýbajú mu ani štyri reproduktory s audiom od Bang & Olufsen a HP Audio Boost pre naozaj realistický zvuk. Obzeráte sa po novej hernej mašine, s ktorou by ste sa zaradili medzi svetovú špičku? Potom je OMEN X by HP 17 tou pravou voľbou.

OMEN X by HP 17 dostanete za 3 148,99 Eura.
Viac podrobností sa dozviete tu.

AMI Communications Slovakia

Všetky autorove články
HP monitor audio Gaming notebook 4K LED

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať