SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Zoznam pripravil službu na prenos veľkých dát – Úschovňa.sk

0

Internetový portál Zoznam.sk predstavuje vlastné riešenie prenosu veľkokapacitných príloh. Vďaka novinke v portfóliu, službe Úschovňa.sk, je možné uložiť a preniesť súbory až do veľkosti 2GB bez akýchkoľvek poplatkov či registrácie.

Úschovňa.sk od Zoznam-u umožňuje prenos dát, ktoré je možné rozdeliť do viacerých príloh a odoslať až 20 príjemcom naraz. Súbory sú následne k dispozícii na stiahnutie po dobu dvoch týždňov. Odosielateľ a príjemca sú o doručení a stiahnutí online zásielky okamžite informovaní notifikačným e-mailom.

Minimalistický a moderný dizajn prináša atraktívny reklamný formát, ktorý je v súčasnosti vyhľadávaným spôsobom online reklamy. Namiesto štandardných bannerových pozícií je k dispozícii modulovateľnejší priestor, ktorý tvorí celé pozadie obrazovky.

Martin Mác, managing director Zoznam.sk: „Uvedomujeme si aktuálnu situáciu okolo kauzy Megaupload, no v prípade služby Úschovňa.sk nejde o archiváciu a verejné zdieľanie súborov. Projekt slúži na posielanie dát medzi konkrétnymi používateľmi a ponúka ideálnu alternatívu doručovania veľkých príloh, nakoľko nie je potrebné súbory zmenšovať, rozdeľovať alebo znižovať ich kvalitu. Verím, že Úschovňa.sk sa veľmi rýchlo stane obľúbeným nástrojom prenosu dát, ale aj atraktívnym priestorom pre reklamu."

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať