SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Zoznámte sa s Emily Pellegrini, ideál ženskej krásy podľa ChatGPT

Technológie
6

Emily Pellegrini je na Instagrame len štyri mesiace, no už má takmer 150 000 fanúšikov, ktorí ju zasypávajú komplimentmi a pozvánkami na rande. Lenže ona nie je skutočná osoba... Influenceri generovaní umelou inteligenciou sú v týchto dňoch na sociálnych sieťach na roztrhanie. Nedávno sme predstavili Aitanu Lopezovú alias Fit Aitanu, španielsku modelku, ktorá si na Instagrame za štyri mesiace nazbierala okolo 110 000 ľudí, hoci existovala len v digitálnom svete.

Bola výtvorom komunikačnej agentúry, no vyzerala ako skutočná osoba. Ukazuje sa, že bola len jedným z mnohých hyperrealistických digitálnych avatarov, ktorí vzali sociálne médiá útokom a zarobili ich tvorcom majetok z reklamy, sponzorstva a plateného personalizovaného obsahu. 

V poslednom čase si veľkú pozornosť v médiách získala digitálna modelka Emily Pellegrini založená na ChatGPT. „Spýtal som sa ChatGPT, aké je vysnívané dievča priemerného muža, a odpovedal, že hnedé vlasy a dlhé nohy, tak som ju vytvoril presne podľa toho,“ povedal tvorca Emily Pellegrini, ktorý odmieta odhaliť svoju identitu. „Cieľom bolo urobiť ju sympatickou a príťažlivou. Chcel som ju zachovať čo najreálnejšou.“

Aj keď je tu len štyri mesiace, Emily Pellegrini zarobila svojmu tvorcovi na Instagrame a Fanvue približne 10 000 dolárov a počet jej sledovateľov každým dňom rastie. Nehovoriac o tom, že už má sestru, blondínku Fionu Pellegrini, ktorá sa na Instagrame môže pochváliť približne 30 000 sledovateľmi.

„Mám v pláne uviesť na trh aj tretí a štvrtý model“ povedal tvorca Emily Pellegrini. „Momentálne ešte nemá žiadne meno, ale tá tretia bude červenovláska.“ Spravovať populárne účty dvoch obľúbených modeliek na Instagrame nie je také jednoduché, ako sa zdá. Na začiatku si údajne vyžadovalo 14 – 16 hodín práce denne, aby ich vzhľad bol správny, a aj teraz to je stále 8 hodín denne a sedem dní v týždni.

Zdroj: odditycentral.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

6 komentárov

Marko reakcia na: Zoznámte sa s Emily Pellegrini, ideál ženskej krásy podľa ChatGPT

23.1.2024 17:01
Lenže sa stala chyba v Matrixe a modelka č.5 predbehla všetky a volá sa Peter...
Reagovať

Emily & Peter Pellegrini reakcia na: Zoznámte sa s Emily Pellegrini, ideál ženskej krásy podľa ChatGPT

8.1.2024 08:01
A Peter Pellegrini, ideál mužskej krásy. S tým sme už dávno zoznámený.
S Emily by mohli tvoriť manželský pár.
Reagovať

retardovany kLacko a kHubinsky reakcia na: Zoznámte sa s Emily Pellegrini, ideál ženskej krásy podľa ChatGPT

8.1.2024 05:01
retardovany kLacko a kHubinsky
Reagovať

RE: reakcia na: retardovany kLacko a kHubinsky

8.1.2024 17:01
si najväčší úbožiak a lúzer v it priestore. dlhobo.
Reagovať

RE: RE: reakcia na: RE:

9.1.2024 11:01
tupiiii, až to boliiiii
Reagovať

RE: RE: reakcia na: RE:

8.1.2024 17:01
... dlhodobo...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať