SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 Advertisement

Acer predstavil nový Spin 7 s procesorom Qualcomm Snapdragon a podporou 5G aj v pásme milimetrových vĺn

0

Spin 7 je konvertibilný notebook s možnosťou preklopiť displej o 360°. Zariadenie váži 1,4 kg maximálna hrúbka je 15,9 mm. Telo má zo zliatiny horčíka a hliníka. Vďaka 24hodinovej výdrži na batériu sa dá využívať aj niekoľko dní bez nabíjania.

V balení je aj elektronické pero Wacom AES 1.0 s rozpoznávaním 4 096 úrovní tlaku, ktoré užívateľom umožňuje kresliť a robiť si poznámky na dotykovom Full HD IPS displeji. sa môže pochváliť 100% pokrytím farebného priestoru sRGB, takže umožňuje zobrazenie verných a živých farieb. Dotykovú obrazovku prekrýva sklo CORNING Gorilla Glass. Bolo preukázané, že antimikrobiálne činidlo strieborných iónov v súlade s BPR a EPA v povlaku na povrchu hornej strany základne (klávesnica + touchpad) vykazuje trvalo vysokú mieru mikrobiálnej redukcie širokej škály baktérií. Integrovaný snímač odtlačkov prstov podporuje technológiu prihlasovania Windows Hello. Integrovaná audio technológie Qualcomm Aqstic poskytuje verný priestorový zvuk. 

Kľúčovou vychytávkou je samozrejme procesor. Čip Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 2 podporuje 5G frekvencie nielen v pásme Sub-6, čiže v 6 GHz frekvenčnom pásme, ale aj v pásme milimetrových vĺn (mmWave), využívajúce frekvencie nad 24GHz. Podpora Sub-6 spektra poskytuje užívateľom spoľahlivé dátové pripojenie, zatiaľ čo technológia mmWave spektra používateľom umožňuje využívať výhody najrýchlejšieho možného 5G pripojenia, samozrejme iba vtedy ak je k dispozícii vhodná infraštruktúra. Vzhľadom k tomu, že je práca na diaľku stále častejším javom, vysokorýchlostné 5G pripojenie zaisťuje, že budú užívatelia vždy schopní zostať v spojení a dosiahnuť vysokú produktivitu aj na cestách.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať