SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Ako vám pomôže NAS od Synology

0

Špeciálny projekt

Lepšia alternatíva k externým diskom  - NAS Synology je vďaka operačnému systému DSM 7.0 inteligentné sieťové úložisko, ľahko dostupné zo všetkých zariadení, či už je to PC, notebook, tablet, telefón, smart televízor, či sieťový prehrávač hudby. K súborom máte jednoduchý a rýchly prístup nielen z domu cez lokálnu sieť, ale cez internet bezpečný prístup odkiaľkoľvek.

  

Intelignenté ukladanie a zdieľanie dát

Vďaka intuitívnemu rozhraniu je konfigurácia aj správa operačného systému DSM 7.0 veľmi jednoduchá a zvládne ju úplne každý.

Vyššia efektivita pri práci na diaľku

V dobe keď je práca z domu novým štandardom, je veľmi dôležité bezpečné a bezproblémové zdieľanie a ukladanie súborov, komunikácia cez vstavaný chat, email, alebo spolupráca na dokumentoch. Balíček Office ponúka okrem iného textový a tabuľkový editor aj prezentačný nástroj.

Pokročilé zálohovanie bez licencií

Služba Active Back for Business zaisťuje nepretržitú dostupnosť údajov a služieb, a umožňuje správu úloh zálohovania fyzických a virtuálnych prostredí z centralizovaného panelu

Ochrana proti ransomware útokom

Stále častejšie útoky ransomware a ďalším malwarom predstavujú veľkú hrozbu pre domácich aj firemných užívateľov. Produkty spoločnosti Synology obsahujú riešenie na prevenciu a obnovenie, ktoré pomáhajú chrániť a prípadne obnoviť vaše dáta aj hardvér.

Užitočné funkcie a balíčky

Vďaka viac ako 100 aplikáciám, ktoré Synology nazýva balíčky sa Synology NAS premení na takmer čokoľvek, vrátane webového, aplikačného, alebo poštového servera, správcu personálnej aj firemnej agendy, či multime­diálneho centra.               

 

Zobrazit Galériu

Synology

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať