SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Apple Magic Keyboard pre iPad Pro prichádza na trh s dosť odvážnou cenou

0

Apple približne mesiac pred očakávaným uvedením začal prijímať objednávky na Magic Keyboard pre iPad Pro. Ide o prvý obal na iPad so vstavaným trackpadom a s dizajnom, ktorý zdanlivo necháva tablet vznášať sa nad klávesnicou. Verzia pre 11-palcový iPad stojí 299 dolárov. Za obal, ktorý bol navrhnutý pre jeho 12,9-palcový tablet, si Apple pýta 349 dolárov, toto príslušenstvo tak cenou výrazne prevyšuje konkurenčné klávesnice. Dodávky by sa mali začať budúci týždeň.

Magic Keyboard komunikuje s iPadom cez Smart Connector, nie cez bluetooth. Tieto dve zložky sa magneticky pripnú k sebe. Klávesnica má podsvietené klávesy ako na najnovších MacBookoch. Klávesy využívajú nožnicový mechanizmus a na lepšiu spätnú väzbu a pohodlnejšie používanie majú dráhu dlhú 1 milimeter. Vynikajúca funkcia je Multi-Touch trackpad, ktorý sľubuje väčšiu presnosť.

Pracuje so zlepšeným kurzorom v iPadOS 13.4, ktorý zvýrazňuje prvky používateľského rozhrania a textové polia na ľahší výber. Trackpad podporuje aj gestá. Môžu slúžiť na rýchly prístup k funkciám, ako sú prepínač aplikácií a Dock, Ovládacie centrum a Slide Over. Magic Keyboard bol navrhnutý pre najnovšie profesionálne tablety značky Apple, ale je spätne kompatibilný aj s iPadom Pro z roku 2018.

Zdroj: cultofmac.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Apple iPad iPhone tablet klavesnica notebook pocitac

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať