ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Biohacker úspešne spomalil svoje starnutie úpravou DNA

3

Zakladateľ technologickej spoločnosti Kernal Bryan Johnson tvrdí, že sa mu podarilo spomaliť proces starnutia tým, že na honduraskom ostrove podstúpil netestovanú procedúru úpravy DNA. Johnson si získal pozornosť svojou snahou o predĺženie života alebo prinajmenšom spomalenie procesu starnutia. Dodržiava prísny režim, jedáva len medzi 4:30 a 11:00, spať chodí o 20:30 a denne užíva viac ako 100 tabletiek.

V septembri 2023 podstúpil Johnson na ostrove Roatan génovú terapiu follistatínom. Na reverzibilnú génovú terapiu vyvinutú spoločnosťou Minicircle vynaložil 20 000 dolárov. Johnson verí, že vďaka génovej terapii môže prekonať maximálnu dĺžku života 120 rokov. Terapiu spoločnosti Minicircle si vybral pre zabudovaný vypínač, ktorý mu umožňuje v prípade potreby deaktivovať vstreknuté molekuly DNA.

„Ak moje telo zareaguje zle, môžem si vziať antibiotikum tetracyklín, ktoré okamžite zabije a deaktivuje molekuly DNA, ktoré mi boli injekčne podané,“ vysvetlil Johnson. Johnson tvrdí, že vďaka procedúre úpravy génov a svojmu životnému štýlu výrazne spomalil proces starnutia, dokonca oslavuje narodeniny len každých 19 mesiacov.

Zdroj: qz.com.

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

Geniusprovočlanok reakcia na: Biohacker úspešne spomalil svoje starnutie úpravou DNA

4.7.2024 02:07
Ked vidim v telke pri prehadzovaní kanálov slovensky serial .,mafiáni,,a ked citam takyto ,,porcelánomisovy,, clanok,obracia sa mi žaludok a asi pol hodinu ma napína na zvracanie...
Reagovať

Nezmysel reakcia na: Biohacker úspešne spomalil svoje starnutie úpravou DNA

3.7.2024 15:07
Uzivat 100 tabletiek denne sa mu xasom vypomsti.
Nikto na svete ani ai nevedia odhadnut rizika vsetkych latok ktore dostava do tela.
Je to totalny nezmysel nasa DNA nie je programovana na takyto chaos.
Nezmysel!!!
Reagovať

RE: Nezmysel reakcia na: Nezmysel

5.7.2024 08:07
Vaša DNA nie je na toto naprogramovaná. Ale my vesmírni jašteri zo súhvezdia Plejád využívame takéto tabletky ako súčasť potravy.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať