SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

ChatGPT už dokáže prehľadávať aktuálny internet

Výskum a vývoj
0

ChatGPT už dokáže vďaka službe Microsoft Bing prehľadávať internet v reálnom čase a ponúkať presnejšie a aktuálnejšie výsledky dopytov. Doteraz boli odpovede AI obmedzené jej znalostnou bázou, ktorá obsahovala údaje len do septembra 2021. Vďaka možnosti prístupu k celému webu bude ChatGPT lepChatGPT už dokáže šie pomáhať používateľom s úlohami, ako je kúpa auta, plánovanie dovolenky, prieskum trhu a ďalšie.

Spoločnosť OpenAI tvrdí, že prehliadanie je teraz dostupné pre používateľov ChatGPT Plus a Enterprise a čoskoro sa rozšíri na všetkých používateľov. Ak ho chcú používatelia povoliť, budú musieť vo výberovom okne v časti GPT-4 vybrať možnosť Browse with Bing. ChatGPT bude používateľov upozorňovať na používanie internetu a popri svojich odpovediach bude poskytovať aj odkazy na citácie. OpenAI uvádza, že najnovšia funkcia prehľadávania umožní webovým stránkam kontrolovať, ako s nimi môže ChatGPT komunikovať.

SAMSUNG 09 Advertisement

Keď mali používatelia ChatGPT Plus predtým prístup na internet, niektorí z nich túto funkciu využili, aby prekonali paywally na webových stránkach. Z tohto dôvodu bol prístup ChatGPT k internetu v júli zrušený. Zdá sa, že spoločnosť dokázala tento problém vyriešiť pomocou najnovšej aktualizácie. Ďalšia aktualizácia aplikácie ChatGPT dodala umelej inteligencii hlasové rozhranie. Používatelia budú môcť čoskoro hovoriť s ChatGPT verbálne a bude im odpovedať rovnako ako Google Assistant alebo Alexa.

Zdroj: androidauthority.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať