SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

ChatGPT už dokáže prehľadávať aktuálny internet

Výskum a vývoj
2

ChatGPT už dokáže vďaka službe Microsoft Bing prehľadávať internet v reálnom čase a ponúkať presnejšie a aktuálnejšie výsledky dopytov. Doteraz boli odpovede AI obmedzené jej znalostnou bázou, ktorá obsahovala údaje len do septembra 2021. Vďaka možnosti prístupu k celému webu bude ChatGPT lepChatGPT už dokáže šie pomáhať používateľom s úlohami, ako je kúpa auta, plánovanie dovolenky, prieskum trhu a ďalšie.

Spoločnosť OpenAI tvrdí, že prehliadanie je teraz dostupné pre používateľov ChatGPT Plus a Enterprise a čoskoro sa rozšíri na všetkých používateľov. Ak ho chcú používatelia povoliť, budú musieť vo výberovom okne v časti GPT-4 vybrať možnosť Browse with Bing. ChatGPT bude používateľov upozorňovať na používanie internetu a popri svojich odpovediach bude poskytovať aj odkazy na citácie. OpenAI uvádza, že najnovšia funkcia prehľadávania umožní webovým stránkam kontrolovať, ako s nimi môže ChatGPT komunikovať.

SAMSUNG 07M Advertisement

Keď mali používatelia ChatGPT Plus predtým prístup na internet, niektorí z nich túto funkciu využili, aby prekonali paywally na webových stránkach. Z tohto dôvodu bol prístup ChatGPT k internetu v júli zrušený. Zdá sa, že spoločnosť dokázala tento problém vyriešiť pomocou najnovšej aktualizácie. Ďalšia aktualizácia aplikácie ChatGPT dodala umelej inteligencii hlasové rozhranie. Používatelia budú môcť čoskoro hovoriť s ChatGPT verbálne a bude im odpovedať rovnako ako Google Assistant alebo Alexa.

Zdroj: androidauthority.com.

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

cialis rx partners reakcia na: ChatGPT už dokáže prehľadávať aktuálny internet

3.6.2024 21:06
9 had highest DPPH radical scavenging activities <a href="http://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis">cialis for sale online</a> Some woman also notice a bit of bleeding or discharge during mittelschmerz
Reagovať

finasteride 1 month results reakcia na: ChatGPT už dokáže prehľadávať aktuálny internet

16.2.2024 20:02
Arginine being entirely inferior to citrulline, while the others are mildly beneficial but not nearly at clinically effective doses <a href="http://propeci.cfd">finasteride 1 mg without prescription</a> Thus, if Pranlukast inhibits VRAC indirectly through antagonism of leukotriene signaling, the molecular components of this pathway should be functionally expressed in HEK 293 cells
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať