SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Creative X-Fi Sonic Carrier odteraz podporuje DTS:X®

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes na výstave CES 2018 oznámila, že spolupracuje s firmou DTS, Inc., aby umožnila DTS:X podporu pre svoje zariadenie X-Fi Sonic Carrier, ktorá bude k dispozícii ako aktualizácia firmvéru. DTS:X je najnovšia technológia od DTS, ktorá prináša vťahujúci pohyblivý priestorový zvuk s výškovými prvkami. DTS:X umiestňuje zvuk tam, kde sa vyskytuje prirodzene v priestore a vytvára tak najdôležitejší, viacdimenzionálny zvukový zážitok.

Toto vylepšené ponorenie a zvýšený realizmus robí hororové filmy strašidelnejšími, komédie zábavnejšími a zvukové scény automobilov ešte intenzívnejšími. Používatelia teraz budú môcť vyskúšať najnovší DTS:X obsah a všetky predchádzajúce informácie o priestorovom zvuku DTS prostredníctvom Sonic Carrier.

Sonic Carrier, ktorý zosobňuje zvuk zajtrajška je výkonný systém domácej zábavy so 17 meničmi v konfigurácii 15.2 a výkonom 1000W RMS je bezproblémovým výkonným audio riešením, čo prináša pridanú hodnotu v porovnaní s komplexnejšími riešeniamis viacerými diskretnými reproduktormi a chaotickým zapojením.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

 DTS:X technológiou získate ešte vzrušujúcejší zážitok so Sonic Carrier, vzhľadom na jeho rozsah pohlcujúcich DTS:X titulov. Spolu s technológiou Dolby Atmos a technológiou Creative SuperWide  X-Fi™budú mať používatelia Sonic Carrier úžasne živý, viacrozmerný zážitok so SuperWide 15.2 HD, povedal Sim Wong Hoo, CEO spoločnosti Creative a tvorca Sonic Carrier. 

Výkon zariadenia Sonic Carrier je tak magický, že dostal mnohých, odborníci z odvetvia ho dokonca nazvali zvuk bohov. X-Fi Sonic Carrier s technológiou DTS:X umožňuje spotrebiteľom vychutnať si dokonalú zvukovú priestorovosť a výšky bez nutnosti inštalácie ďalších stropných a výškových reproduktorov

 15.2 konfigurácia systému X-Fi Sonic Carrier robí skvelú prácu s našou technológiou DTS:X, ktorá prinesie zákazníkom úžasný zážitok, povedala Joanna Skrdlant, Generálna riaditeľka DTS Home Audio Solutions v spoločnosti Xperi, Inc. Sonic Carrier získal pred CES 2018 ocenenie Best of CEDIA 2017 od AVS Forum, najväčšieho svetového fóra pre nadšencov.

PowerSales International

Všetky autorove články
Creative X-Fi CES 2018

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať