SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Doživotný Microsoft Office 2021 od 15 € a Windows 10 od 8 € počas vianočných sviatkov!

0

Šťastné prázdniny! Je to najkrajšie obdobie roka – obdobie vianočných výpredajov. Už ste pripravili darčeky pre rodinu a priateľov? Predčasný vianočný predaj Godeal24 sa odporúča medzi mnohými používateľmi, pretože môžete ľahko získať rôzne originálne softvérové licencie za najlepšiu cenu roka. Microsoft Office 2021 Professional je prístupný len za 25,25 € s jednorazovou platbou, čo dáva ľuďom alebo organizáciám, ktoré sa nechcú zaviazať k modelu predplatného, finančne dôvtipný výber. Office 2019 Pro je tiež za najnižšiu cenu tohto roka – iba 22,25 € za celoživotné používanie, čo je skvelé pre tých, ktorí majú nízky rozpočet. Je to skvelý darček pre každého, kto chce zefektívniť svoju prácu a zvýšiť kreativitu! Získajte Office 2021 Professional 5 PC za najnižšiu cenu len 15,05 €/PC, aby ste sa oň mohli počas týchto sviatkov podeliť so svojimi priateľmi alebo rodinou

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny!

Počas Vianočného výpredaja si môžete kúpiť aj Windows 11 Professional len za 13,25 € (reg. 199 €) . Pre používateľov renovovaných počítačov so zastaranými operačnými systémami a používateľov počítačov, ktorí potrebujú všestranný stroj podporujúci podnikanie, ponúka Windows 11 Pro exkluzívne nové aplikácie, funkcie a aktualizácie, ktoré nie sú dostupné pre používateľov Windowsu 10. Či už hľadáte vianočný darček pre milovanú osobu alebo len chcete pre seba zľaviť, zhrnutie vianočných výpredajov Godeal24 má niečo pre vás.

W indows kúpite už od 6,82 €

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať