ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

ESET vydáva flexibilnú cloudovú službu pre riešenie bezpečnostných problémov malých a stredných firiem

Tlačové správy
0

Bezpečnostná spoločnosť ESET dnes vydáva ESET Cloud Administrator, cloudovú vzdialenú bezpečnostnú správu špeciálne vytvorenú pre riešenie bezpečnostných problémov malých a stredne veľkých firiem (SMB).

ESET Cloud Administrator je centrálnym diaľkovým ovládaním firemnej bezpečnosti. Je to cloudová konzola, ktorá umožňuje centrálnu správu ESET bezpečnostných produktov ESET Endpoint Antivirus a ESET Endpoint Security pre Windows, ESET Endpoint Antivirus a ESET Endpoint Securit pre macOS, ESET File Security a ESET Mail Security. Keďže ide o cloudovú službu, ESET Cloud Administrator ponúka malým a stredným firmám praktickú a jednoduchú službu, ku ktorej sa môžu pripojiť vďaka webovej konzole kedykoľvek a kdekoľvek cez prehliadač.

Intuitívne používateľské rozhranie a jednoduché nasadenie tohto riešenia umožňuje pracovníkom zodpovedným za IT spravovať firemné zabezpečenie bez potreby extenzívnych IT zručností. ESET Cloud Administrator zároveň vytvára reporty o bezpečnostných incidentoch a o celkovom výkone ESET bezpečnostných riešení nainštalovaných vo firemnej sieti.

ESET Cloud Administrator nevyžaduje žiadny vyhradený hardvér, inštaláciu, konfiguráciu a ani údržbu konzoly vzdialenej správy. Nastavenie, čistenie servera, aktualizácie a správa certifikátov sú vykonávané automaticky na pozadí bez potreby zásahu používateľa.

“Malé a stredné firmy potrebujú bezpečnostné riešenie, ktoré je spoľahlivé, jednoducho použiteľné a ktoré má zároveň minimálny dopad na ich IT a firemné procesy,” vysvetľuje Vladimír Maťovčík, Business Security produktový manažér spoločnosti ESET. “Cena je tiež jedným z rozhodujúcich faktorov. Chcú technológiu, ktorá pokrýva ich potreby a je cenovo prístupná. Takýmto zákazníkom odteraz ESET ponúka skvelý kúsok do skladačky, ktorý sadne do ich sieťovej infraštruktúry a ktorý im poskytne komplexné zabezpečenie, ktoré vyžadujú,” dodáva Maťovčík.

ESET Cloud Administrator je k dispozícii vo viacerých jazykoch, vrátene slovenčiny.

ESET, spol. s r.o.

Všetky autorove články
ESET bezpečnosť Cloud firma produkt

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať