TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

EVOLVEO rozširuje ponuku herných počítačových skríň ATX a mATX

Tlačové správy
0

Všetky tri novinky sú v atraktívnom dizajne a s predinštalovaným RGB podsvietením

SAMSUNG_112022_M Advertisement

V ponuke počítačových skríň  značky EVOLVEO sú teraz dostupné tri nové modely určené hlavne hráčom a počítačovým nadšencom. EVOLVEO Functio 3 je skriňa formátu ATX vybavená efektným RGB podsvietením predného panelu a 120mm RGB ventilátorom. EVOLVEO M4 a M5 sú skrine formátu mATX a sú vybavené ventilátormi s RGB podsvietením. Bočnica modelov M4 a M5 je navyše z polopriehľadného temperovaného skla.

Herná ATX midi tower EVOLVEO Functio 3 s efektným predným RGB panelom a predinštalovaným ventilátorom s podsvietením RGB rainbow o priemere 120 mm je určená pre základné dosky podporujúce platformu Intel aj AMD. Okrem formátu ATX je kompatibilná aj s formátom Micro ATX a Mini ITX. Napájací zdroj sa umiesťuje do dolnej časti skrine. Spodná mriežka je osadená vysúvacím prachovým filtrom, horný prachový filter je uchytený magnetmi a je odnímateľný. Ovládanie ventilátora je možné pomocou LED tlačidla na kontrolnom paneli skrine alebo pomocou pripojenia k základnej doske. Skriňa má pozície pre tri 3,5palcové interné disky a pre tri 2,5palcové SSD disky. Maximálna výška CPU chladiča pri tejto skrini je 165 mm a maximálna dĺžka VGA karty 350 mm. Skriňa ponúka jeden port USB 3.0 a dva porty USB 2.0 a taktiež port HD audio. Skriňu je možné dodatočne osadiť ďalšími siedmimi ventilátormi o priemere 120 mm (tri predné, dva horné a ďalšie dva nad zdrojom). Tieto ventilátory nie sú súčasťou balenia. Spoločne s predinštalovaným zadným ventilátorom je tak možné dosiahnuť vysokoúčinné chladenie.

Rozmery hernej skrine ATX midi tower EVOLVEO Functio 3 sú  (h × š × d) 480 × 215 × 440 mm.

Herná mATX skriňa EVOLVEO M4 má predinštalovaný zadný 120mm ventilátor s RGB rainbow podsvietením a polopriehľadnou bočnicou z temperovaného skla. Skriňa je určená pre základné dosky podporujúce platformu Intel aj AMD. Okrem formátu mATX je kompatibilná aj s formátom Mini ITX a Micro ATX. Napájací zdroj sa umiesťuje do dolnej časti skrine. Spodná mriežka je osadená vysúvacím prachovým filtrom. Ovládanie ventilátorov je možné pomocou pripojenia k základnej doske. Skriňa je určená pre CPU chladiče s maximálnou výškou 160 mm a pre VGA karty do výšky 350 mm. Skriňa má pozície pre dva 3,5palcové interné disky a pre štyri 2,5palcové SSD disky. Skriňa ponúka jeden port USB 3.0 a dva porty USB 2.0 a taktiež port HD audio. Chladenie je možné ďalej rozšíriť o dva 120mm horné ventilátory (nie sú súčasťou balenia). Rozmery skrine sú (h × š × d) 365 × 210 × 385 mm.

Model s označením EVOLVEO M5 ponúka všetko, čo prináša model M4. Navyše k zadnému ventilátoru pridáva dva predinštalované 120mm predné ventilátory s RGB podsvietením typu rainbow ring. Skriňu je možné osadiť VGA kartou s maximálnou dĺžkou 345 mm. Rozmery skrine EVOLVEO M5 sú (h × š × d) 402 × 205 × 392 mm.

Dostupnosť a cena
Herné skrine EVOLVEO M4, M5 a Functio 3 sú dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov a taktiež na webe eshop.evolveo.cz. Doporučené koncové ceny sú 69 EUR vrátane DPH pre hernú ATX midi tower EVOLVEO Functio 3, ďalej 48 EUR vrátane DPH pre EVOLVEO M4 a 58 EUR vrátane DPH pre EVOLVEO M5.

www:

https://eshop.evolveo.cz/evolveo-functio-3--case-atx/

https://eshop.evolveo.cz/evolveo-m4--case-matx/

https://eshop.evolveo.cz/evolveo-m5--case-matx/

Facebook: https://www.facebook.com/EvolveoCZ/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEono-1cGHesLH4-fz6Lw4w

Instagram: https://www.instagram.com/evolveo_cz/

EVOLVEO je značka elektroniky, ktorá vznikla v roku 2005 a špecializuje sa na oblasti digitálneho domova, osobnej elektroniky a herných produktov. Značka je zameraná prevažne na mužov, ktorí majú záujem o spotrebnú elektroniku, alebo informačné technológie, požadujú trendové produkty a hľadajú ekonomicky výhodnejšie riešenia vzhľadom k ponuke nadnárodných značiek. Rozvoj, distribúciu a servis EVOLVEO zabezpečuje medzinárodný tím vo viac než desiatich krajinách. EVOLVEO podlieha zariadeniu akosti podľa normy ISO 9001.

 

 

 

Zobrazit Galériu

EVOLVEO

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať