PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Elegantné darčeky do domácnosti

0
Potešte svojich blízkych praktickými vianočnými darčekmi. Malé domáce spotrebiče značky Electrolux potešia všetkých, ktorí si potrpia na kvalitu spotrebičov a zároveň sa tešia z pekného dizajnu.

Rýchlovarná kanvica s teplomerom
Rýchlovarnej kanvici sa pod stromčekom potešia tí, ktorí si ráno potrpia na šálke horúceho čaju či kávy. Kanvica vyniká kvalitným a zároveň štýlovým nerezovým dizajnom so zaujímavými detailmi. Vďaka digitálnemu displeju s ukazovateľom teploty je možné nastaviť požadovanú teplotu (medzi 50 a 100 °C). Túto možnosť ocenia najmä fanúšikovia rozpustných káv, ktoré by sa mali zalievať vodu pri teplote 90 °C, čo je pri bežných kanviciach neodhadnuteľné. Ak na vodu v kanvici zabudnete alebo si potrebujete niekam odbehnúť, funkcia udržania teploty vám zaručí potrebnú teplotu až na najbližších 30 minút. Ideálny darček pre zábudlivcov.

Cena modelu EEWA 7500 je 79,90 € s DPH.

Ponorný blesk
Ideálnym darčekom je ponorný mixér ULTRAMIX/PRO. Okrem pekného dizajnu model vnesie do domova to najlepšie z profesionálnych kuchýň. Je správnou voľbou pre tých, ktorí radi pripravujú gastronomické špeciality v pohodlí domova. ULTRAMIX/PRO garantuje hladké mliečne kokteily, krémové polievky a omáčky, či nadýchanú šľahačku. Mixér má predlženú 25 cm dlhú nohu a zvon navrhnutý tak, že ho môžete použiť priamo v nádobách, presne tak, ako to robia profesionálni kuchári. Otvorený tvar zvonu bráni uviaznutiu jedla pod čepeľami noža. Špeciálny tvar mixéru chráni nádoby pred poškrabaním.

Cena modelu ESTM 6200 je 79,90 € s DPH.

Vitamíny pre celú rodinu
Odšťavovač je vodným darčekom pre všetkých vyznávačov zdravej stravy. Electrolux ESF 1000 má extra veľký plniaci otvor, ktorý umožňuje vkladanie aj väčších kusov zeleniny či ovocia. Do veľkej

1,25 l plastovej nádoby sa zmestí niekoľko druhov štiav bez toho aby ste museli nádobu meniť po každom odšťavenom kúsku ovocia, či zeleniny. Pri spracovávaní tvrdších aj mäkších kúskov pomôže vyberať z dvoch rýchlostných stupňov. Po použití stačí všetky odoberateľné časti odšťavovača vložiť do umývačky riadu.

Cena modelu ESF 1000 je 99,90 € s DPH.

Mixér, ktorý neskočí do reči
Máte vo svojom okolí zhovorčivú gazdinku? Darujte jej mixér, ktorý neskočí do reči. Technológia redukcie hluku garantuje, že mixér nepreruší žiaden rozhovor. Hluk je redukovaný dvoma spôsobmi. Unikátny a rýchly priechod vzduchu redukuje vibrácie a tak dochádza k výraznému zníženiu hlučnosti. Zároveň je puzdro motora prispôsobené tak, aby dobre absorbovalo nežiaduci hluk. Extra tichý mixér EHM 6200 je víťazom ceny Red dot design 2012. Oblé hrany s kombináciou matnej a lesklej bielej prispievajú k elegantnému dizajnu mixéra. Gazdinky poteší aj plynulé pridávanie rýchlosti metličiek.

Cena modelu EHM 6200 je 78,90 € s DPH

Filtračná kanvica
Inovatívny filtračný systém PUREADVANTAGE filtruje vodu v štyroch fázach. Filter odbúrava vodný kameň spôsobujúci nepríjemnú chlórovú chuť. Navyše odstraňuje niektoré zdraviu škodlivé ťažké kovy (meď a olovo) a pesticídy. Hlavnou výhodou filtrácie Electrolux AquaSense je jej extra rýchlosť, ktorá neuberá na kvalite. Kanvica spája škandinávsky duch elegancie s ergonomickým dizajnom. Jej štíhle telo perfektne sadne do dverí chladničky. K dispozícii je v dvoch farebných variáciách, klasickej bielej a elegantnej modrej. Jeden filter prečistí zhruba 150 litrov vody. Indikátor životnosti vám ukáže, kedy je pre optimálny výkon potrebné vymeniť filter.

Cena modelu Aquasense je 29,90 € s DPH.

Vysávač so 100 ročným vývojom
Nový model UltraOne Mini predstavuje špičkový vysávač vhodný do menších bytov. Aj napriek tomu, že vysávač je o 30 % menší ako jeho predchodca UltraOne, dosahuje rovnaké parametre a ponúka vynikajúci výkon porovnateľný z vysávačmi v plnej veľkosti. Model UltraOne Mini váži iba 4, 5 kg a pritom dosahuje výkon až 1800 W. Pomocou ľahko ovládateľných koliesok a dlhej šnúry jednoducho poupratujete každý roh bytu. Okrem špičkového výkonu je vysávač zaujímavý aj moderným dizajnom. Oceľovo modrá metalíza evokuje jeho silný výkon. Dizajnu dominuje veľký digitálny displej. Napriek modernému výzoru si vysávač zachováva jednoduché a čisté línie.

Cena modelu UltraOne Mini je 349,90 € s DPH.

Hodinový pomocník UltraPower
Všetci aktívni ľudia ocenia batériový vysávač, ktorý vydrží dlhšie ako ktorýkoľvek iný. Nový model kombinuje extra výkon s výdržou až 60 minút na jedno nabitie. Vysoký výkon zabezpečuje Li-on 25,2-voltová vymeniteľná batéria. Špeciálny aerodynamický tvar podlahovej hubice si ľahko poradí so všetkými druhmi podláh a kobercov. Tento batériový tyčový vysávač ponúka špeciálnu funkciu BRUSHROLLCLEAN v podobe pedálu, ktoré zabezpečí rýchle vyčistenie od nežiaducich vlákien na rotačnej kefe. Nečistoty následne odsaje vysávač do zbernej nádoby.

Cena modelu UltraPower je 279, 90 € s DPH.

Viac informácií o produktoch sa dozviete na www.electrolux.sk

Pridať komentár