CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Epic drama na platformách Slovak Telekomu a českého operátora T-Mobile

Tlačové správy
0

Popredná vetová mediálna spoločnosť Viasat World dnes oznámila, že dvaja kľúčoví operátori - Slovak Telekom a T-Mobile Czech Republic - budú ponúkať na svojich televíznych platformách nový kanál Epic Drama, a to hneď od jeho spustenia 14. decembra tohto roku. Uzatvorenie zmluvy potvrdzuje úzke vzťahy, ktoré Viasat World má so svojimi osvedčenými partnermi.

Obaja operátori sprostredkujú nový kanál s bohatou ponukou atraktívnych titulov viac než 630 000 zákazníkom v oboch krajinách, ktoré Viasat považuje za strategicky dôležité.

Kanál Epic Drama stavia na skúsenostiach spoločnosti Viasat World so zostavovaním kvalitnej programovej skladby, ktoré získala ako prvý a druhý najvýznamnejší poskytovateľ filmového obsahu v Rusku a teraz ich využíva k rozšíreniu ponuky aj na ďalších trhoch. Spustenie 19. kanála spoločnosti Viasat World vychádza z výsledkov výskumu, ktorý odhalil silný neuspokojený dopyt po tomto žánri.

Slovak Telekom je kľúčovým hráčom na trhu IPTV a satelitného televízneho vysielania na Slovensku a dlhodobý partner spoločnosti Viasat World, ktorý sprostredkováva všetky jej hlavné faktografické kanály na oboch platformách. Stane sa prvým operátorom, ktorý na Slovensku ponúkne kanál Epic Drama v rámci svojho rozšíreného balíčka. IPTV operátor T-Mobile Czech tiež zaradí nový kanál do rozšíreného balíka, v ktorom už ponúka kanály Viasat History, Viasat Explore a Viasat Nature.

Tamas Horvath, obchodný riaditeľ spoločnosti Viasat World, povedal: "Sme radi, že Slovak Telekom a T-Mobile Czech do svojej ponuky zaradia náš najnovší kanál Epic Drama. Svedčí to o našej snahe porozumieť potrebám klientov a spoločne poskytovať zaujímavý obsah divákom. Veríme, že Epic Drama so svojou pestrou skladbou a širokými možnosťami sledovania skutočne na trhu vynikne a uspeje. Diváci budú mať nepretržitý prístup k špičkovej svetovej dramatickej tvorbe z ľubovoľného zariadenia. Spustenie kanálu dokazuje, že ako nezávislý vysielateľ dokážeme pružne reagovať na dopyt zo strany divákov aj našich partnerov, pričom našim cieľom je rozširovať dosah našej ponuky aj okruh divákov."

"Hoci je ponuka televízneho obsahu veľmi široká, stále existuje dopyt po kvalitných seriálových kanáloch, ktoré starostlivo vyberajú to najlepšie z aktuálnej tvorby. Spoločnosť Viasat World má s výberom atraktívneho obsahu bohaté skúsenosti. Jej vysoko sledované dokumentárne kanály, ktoré ponúkajú programy špičkovej kvality, nachádzajú veľmi pozitívnu odozvu u našich divákov. Teší nás preto, že zákazníci Magio TV na Slovensku a T-mobile TV v Českej republike budú medzi prvými, ktorí budú mať nový kanál a nelineárne služby k dispozícii," hovorí Andrej Miklánek, marketingový expert spoločnosti Slovak Telekom pre TV služby na Slovenku a v Českej republike.

Kanál Epic Drama bude spustený 14. decembra na hlavných medzinárodných trhoch spoločnosti Viasat World a ponúkne viac ako 600 hodín najlepších hraných seriálov z celého sveta. Stane sa miestom, kde diváci nájdu najširší výber veľkorozpočtových seriálov rôznych dramatických žánrov v HD kvalite. Na zhruba 80% vysielaného obsahu sa vzťahuje licencia pre nelineárne vysielanie, takže Viasat World môže divákom ponúknuť najlepšie svetové tituly k sledovaniu na rôznych platformách a zariadeniach.

Väčšina ponúkaných titulov sú novinky natočené v posledných troch rokoch a zhruba 70% z nich ponúkne Epic Drama v jednotlivých krajinách exkluzívne. Kanál Epic Drama cieli na mužov a ženy vo veku nad 25 rokov, avšak zaujme všetkých fanúšikov dramatického žánru, ktorí sa môžu tešiť na nepretržitý prístup k veľkolepým seriálovým titulom celého žánrového spektra, kde nechýba zločin a záhady, adaptácia klasických literárnych diel, politika a moc, vojnové drámy, akčné a dobrodružné príbehy, skutočné historické udalosti a tiež svet fantázie.

Viasat World jedná aj s ďalšími operátormi v Českej republike a na Slovensku s cieľom rozšíriť dosah svojej novej prémiovej ponuky.

Zobrazit Galériu

Viasat World

Všetky autorove články
Telekom Viasat World Epic Drama Magio TV

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať