CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

HP predstavila nový notebook navrhnutý pre oblasť vzdelávania – HP ProBook x360 11 G5

Tlačové správy
0

Výhody HP ProBook x360 11 G5 EE:

Robustný a odolný design.
Tenké, ľahké, ale odolné zariadenie, ktoré prežije školský deň. Vylepšená ochrana hrán a zosilnené rohy vydržia skúšku pádom z výšky 122 cm[i] na preglejkový povrch, disponuje zosilneným napájacím portom, ktorý zabraňuje poškodeniu a klávesnica odoláva nepríliš šetrnej manipulácii a menšiemu rozliatiu tekutín. Zariadenie úspešne prešlo testami 13 MIL-STD 810G a rozšíreným testovaním pre prevádzku v oblasti vzdelávania[ii].

Inteligentná a efektívna výuka i štúdium.
Vďaka najnovším procesorom Intel®[iii] umožňuje počítač rýchle prechádzanie medzi písaním dokumentov, aplikáciami STEM aj strihom videa.

Rýchle a spoľahlivé sieťové pripojenie ku cloudu.
Prvý odolný konvertibilný notebook na svete[iv] s voliteľnou podporou[v] Wi-Fi 6 (802.11 AX)[vi]: obrovský skok dopredu v bezdrôtovej konektivite – gigabitové rýchlosti a spoľahlivosť v často náročných školských podmienkach.[vii]

Jednoduchá správa a nasadenie pre vyššie zabezpečenie dát študentov.
Efektívna správa a ochrana študentských zariadení pomocou integrovaných softvérových nástrojov, ako je napríklad sada HP Manageability Integration Kit[viii] a HP BIOSphere Gen5[ix]. Ekosystém firmwaru HP BIOSphere Gen5 udržuje vysokú produktivitu vďaka automatickým aktualizáciám a kontrolám zabezpečenia. Prvý robustný konvertibilný notebook na svete s kamerou poskytujúci ochranu súkromia [x]. HP Privacy Camera má fyzickú uzávierku a firmware, ktorý chráni proti zneužitiu a sledovaniu.

Dostupnosť
HP ProBook x360 G5 EE je bude v predaji od začiatku februára za cenu od 590 eur.


[i] Test pádom nie je zárukou budúcej výkonnosti za rovnakých podmienok, ako boli skúšobné podmienky. Krytie proti náhodnému poškodeniu zabezpečí HP Accidental Damage Protection Care Pack.
[ii] Účelom testov MIL-STD nie je preukázať spôsobilosť pre požiadavky na zákazky Ministerstva obrany USA alebo na vojenské účely. Test pádom nie je zárukou budúcej výkonnosti za rovnakých podmienok, ako boli skúšobné podmienky. Krytie proti náhodnému poškodeniu zabezpečí HP Accidental Damage Protection Care Pack.
[iii] Viacjadrový procesor je navrhnutý tak, aby zlepšoval výkon určitých softvérových produktov. Nie všetci zákazníci alebo softvérové aplikácie budú vnímať výhody tohto procesora. Výkon a taktovacia frekvencia sa budú líšiť v závislosti od pracovného zaťaženia aplikácie a konfiguráciu hardvéru a softvéru. Číslovanie, značky a/alebo obchodné názvy spoločnosti Intel nie sú meradlom vyššieho výkonu.
[iv] Na základe analýzy segmentu konvertibilných notebookov s nevyberateľným klávesnicami s gumovými okrajmi a zosilnenou ochranou rohov proti pádu a nárazom podľa testu pádom z výšky 76 cm a MIL-STD certifikáciou s voliteľnou podporou Wi-Fi 6 (802.11ax). Dáta platná k decembru 2019.
[v] Voliteľná funkcia, ktorá musí byť nakonfigurovaná pri nákupe zariadenia.
[vi] Vyžaduje bezdrôtový prístupový bod a internetové pripojenie, ktoré nie je dodávané spoločne so zariadením. Dostupnosť verejných bezdrôtových prístupových bodov je obmedzená. Wi-Fi 6 je spätne kompatibilný s predchádzajúcimi špecifikáciami 802.11. Špecifikácie pre Wi-Fi 6 (802.11ax) sú v štádiu konceptu a nie sú konečné. Ak sa konečné špecifikácie líšia od konceptu, môže to ovplyvniť schopnosť počítača komunikovať s ďalšími zariadeniami 802.11ax.
[vii] Wi-Fi® podporujúce gigabitové rýchlosti je možné dosiahnuť pomocou Wi-Fi 6 (802.11ax) pri prenose súborov medzi dvoma zariadeniami pripojenými k rovnakému routeru. Vyžaduje bezdrôtový router, ktorý nie je dodávaný spoločne so zariadením. Bezdrôtový router musí podporovať frekvenciu 160 MHz.
[viii] HP Manageability Integration Kit je možné stiahnuť tu: http://www.hp.com/go/clientmanagement
[ix] HP BIOSphere Gen5 je dostupný pre vybrané osobné počítače série HP Pro a Elite. Podrobnosti viď špecifikácie produktu. Funkcie sa môžu líšiť v závislosti na platforme a konfigurácii.
[x] Na základe analýzy segmentu konvertibilných notebookov s neodnímateľnými klávesnicami s gumovými okrajmi a zosilnenou ochranou rohov proti pádu a nárazom podľa testu pádom z výšky 76 cm a MIL-STD certifikáciou s kamerou na ochranu súkromia s mechanickou funkciou vypnutia kamery. Dáta platná k decembru 2019.
 
Zobrazit Galériu

AMI Communications Slovakia

Všetky autorove články
HP notebook

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať