S_03PaletteBase S_03PaletteBase S_03PaletteBase Advertisement

HTC One (M7) bude mať kovové telo a stereoreproduktory

0
Do predstavenia novej vlajkovej lode HTC zostáva už len niekoľko dní. Presne 19. februára predstaví spoločnosť novinku HTC One, ktorú sme doteraz poznali pod názvom M7. Tá bude v tomto roku pre HTC kľúčová a konkurovať by mala aj zatiaľ nepredstavenému Samsungu Galaxy S IV či iným highendovým modelom, ktoré sa objavia na trhu.

HTC One ponúkne podľa vyjadrení spoločnosti najmä kvalitný zvuk a fotoaparát.

htc_one_m7.jpg

Smartfón prinesie revolučný fotoaparát s novým typom senzora a 4,7-palcový full HD displej s doposiaľ najväčšou hustotou pixelov na štvorcový palec. Najnovšie informácie však upriamujú pozornosť aj na konštrukciu, ktorá má byť v prevažnej miere vyrobená z kovu a na prednej strane má disponovať aj stereofónnymi reproduktormi. K dispozícii by mali byť modely v čiernej a bielo-sivej farbe.

Okrem spomínanej high-end výbavy bude HTC One poháňaný výkonným štvorjadrovým procesorom Snapdragon S4 Pro s taktom 1,7 GHz a 2 GB RAM. Novinka bude fungovať s Androidom 4.1 Jelly Bean a najnovšou verziou nadstavby Sense 5.0, ktorá má priniesť intuitívnejšie prostredie, prehľadnejšie pre používateľa. K dispozícii budú modely so 16 a 32 GB vnútornou pamäťou. Odhadujeme, že cena HTC One by sa mohla pohybovať na úrovni 600 €. Predaj HTC One sa podľa dostupných informácií začne už v marci.

Zdroj: MojAndroid.sk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať