IFA 2016/ Lenovo Yoga Book – revolučná koncepcia tabletu

0

Lenovo usporiadalo počas IFA workshop pre vybraných novinárov, kde sme mali možnosť hodinu bez obmedzenia testovať dva vybrané produkty. My sme sa zamerali na revolučné novinky Yoga Book a, samozrejme, na nový modulárny smartfón Moto Z, ktorý predstavíme v ďalšom článku.

Tablet ako poznámkový blok aj s papierom

Varianty pre Android a Windows

Hovorí sa, že lepšie raz vidieť ako 10× čítať, tak si pozrite naše video

Pri pohľade na zatvorený Yoga Book si poviete: ďalší ultrabook, aj keď veľmi tenký a elegantný. Po otvorení zistíte, že ide o revolučný produkt. Jeden diel obsahuje tradične displej a druhý panel s dotykovou klávesnicou. Na panel môžete písať elektronickým perom, ktoré má dva varianty. S plastovým hrotom a s klasickou náplňou, takže týmto perom môžete písať na papier, ktorý položíte na plochu s dotykovou klávesnicou. Je to veľmi intuitívne s predovšetkým návykové.

Môžete písať na akýkoľvek papier, napríklad aj servítku

Prvý dojem z možnosti písať na papier je perfektný

Lenovo Yoga Book sa dodáva v dvoch variantoch - s Androidom (499 €) a Windows 10 (599 €). Napriek kovovej konštrukcii vás prekvapí malá hmotnosť (len 690 g). Srdcom zariadenia je štvorjadrový procesor Intel Atom X5 s taktom 2,4 GHz. K dispozícii má 4 GB RAM. Úložisko má kapacitu 64 GB a tablet má aj slot na pamäťovú kartu. Displej s uhlopriečkou 10 palcov má full HD rozlíšenie.

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
IFA Lenovo Yoga

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať