SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

JBL GO 4 a JBL Clip 5 – kvalitný zvuk v ultra-kompaktnom dizajne

0

Hľadáte odolný dizajnový reproduktor s kvalitným zvukom, ktorý sa vám zmestí do dlane? Predstavujeme dvojicu nových ultra-prenosných reproduktorov JBL GO 4 a JBL Clip 5 (začne sa predávať v máji, GO4 je už v predaji). Sú to inovované verzie populárnych sérií GO a Clip. Inovácie spočívajú v predĺženej výdrži batérie s využitím technológie Playtime Boost, použití moderného komunikačného rozhrania Bluetooth 5.3 a technológie Auracast na bezdrôtové prepojenie viacerých reproduktorov aby ste dosiahli stereo zvuk, prípadne pokryli väčší priestor. Playtime Boost mierne potlačí najnižšie frekvencie, nakoľko na ich reprodukciu sa spotrebuje najviac energie. Reproduktory je možné nastaviť a ovládať aj cez aplikáciu JBL Portable.

JBL GO 4

Kompaktný štýlový prenosný vodotesný reproduktor odolný proti vode a prachu podľa IP67, takže si ho môžete zobrať aj na výlet do nepriaznivého počasia.

Telo reproduktora je po obvode pokryté priezvučnou látkou pričom na zadnej, spodnej a aj jednej bočnej strane na ktorých bude reproduktor pri počúvaní položený sú silikónové plochy, takže atraktívny štruktúrovaný poťah sa od podložky neušpiní.  Integrované pútko umožňuje ľahké zavesenie, alebo nosenie na opasku. Technológia JBL Pro Sound má zásluhu na kvalitnom zvuku a prekvapivo dobrej reprodukcii basov. Frekvenčná odozva je 90 Hz až 20 kHz. Dolná hranica  90 Hz je na tento objem vynikajúca hodnota. Na porovnanie reproduktory smartfónov dokážu zahrať frekvencie od zhruba 250 Hz. Technológia JBL Pro Sound znamená, že zvukoví majstri v JBL ho vzhľadom ku kompaktným rozmerom vyladili veľmi dobre. Výkon 4,2 W RMS stačí aj na počúvanie v študentskej izbe. Na jedno nabitie vydrží reproduktor hrať 7 hodín. Playtime Boost umožňuje tento čas predlžiť o dve hodiny.

Reproduktor je v ponuke v siedmych atraktívnych farebných variantoch vrátane maskáčovej, takže ho ľahko zladíte so svojim štýlom. Cena 49,99 eur

JBL Clip 5  (začne sa predávať v máji)

Reproduktor s oválnym telom má v hornej časti pevnú otvárateľnú karabínu, takže ho môžete zavesiť prakticky na čokoľvek, napríklad na tašku, opasok

a vďaka vodotesnosti podľa požiadaviek štandardu IP 67 aj kdekoľvek, napríklad pri kempovaní na vetvičku a podobne.

Vpredu aj vzadu je priezvučná látka so štruktúrou hrubého plátna. Na zadnej strane, na ktorú môžete reproduktor položiť sú šikmé silikónové pásiky, aby sa látka od podložky neušpinila. Príjemne ma prekvapila kvalita zvuku, ktorý ani pri maximálnej hlasitosti nebol skreslený.  Výrobca udáva výkon 7 W RMS a frekvenčnú odozvu 95 Hz – 20 kHz. Batéria pri bežnej hlasitosti vydrží 12 hodín prehrávania, s Playtime Boost až 14 hodín a cez USB-C konektor ju nabijete za 3 hodiny.

JBL Clip 5 bude v ponuke vo viacerých exkluzívnych farebných prevedeniach inšpirovaných najnovšou pouličnou módou a trendmi životného štýlu. Cena 69,99 €.

Na všetky novinky môžete na www.jbl.sk získať ziskať zľavu 15%, pri nákupe je potrebné zadať zľavový kód JBLNEWSNEXTECH. Pozor, ponuka platí iba pre prvých 10 čitateľov na každý produkt.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
JBL Clip5

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať