SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Kúpou ľubovoľného produktu JBL súťažíte o párty s Martinom Garrixom vo Francúzskych Alpách

0

Špeciálny projekt

Zaži piaty ročník úžasnej JBL Snow Party vo Francúzskych Aplpách - víkend plný snehu, hudby, športu a zábavy, na ktorej sa predstavia svetoznámi dídžeji Martin Garrix a Tigerlily.

Pri nákupe ľubovoľného produktu JBL od vybraných autorizovaných predajcov na Slovensku môžete v súťaži vyhrať atraktívne ceny. Hlavná cena je zájazd na lyžovačku v Alpách, spojenú so snow party s Martinom Garrixom, a atraktívne produkty JBL, ako sú reproduktory JBL PartyBox Ultimate či JBL Boombox 3 Wi-Fi, alebo slúchadlá JBL Tour One M2.

Zapojenie do súťaže je jednoduché.

 • Je potrebné mať zakúpený produkt JBL v období od 1. 12. 2023 do 26. 2. 2024, pričom produkt musí byť zakúpený u jedného z týchto autorizovaných predajcov na Slovensku: jbl.sk, Nay, Datart, Alza, alebo Planeo.
 • Zaregistruj sa na webovej stránke súťaže.
 • Odpovedz na otázku v príslušnom formulári: Prečo sa chceš zúčastniť JBL Snow Party? Víťazi budú vybraní na základe originality a kreativity odpovede.
 • Každý sa do súťaže môže prihlásiť iba raz a musí spĺňať minimálny vek 18 rokov.

V prípade, že budeš vybraný, budeš musieť poskytnúť doklad o nákupe produktu JBL, ktorý bol uskutočnený v období od 1. 12. 2023 až do 26. 2. 2024 u uvedených autorizovaných distribútorov.

Hlavná cena: dve vstupenky na JBL Snow Party s leteckou dopravou a ubytovaním v hoteli Club Med Val Thorens Sensations

Druhá cena: reproduktor JBL PartyBox Ultimate

Tretia cena: reproduktor JBL Boombox 3 Wi-Fi

Štvrtá cena: slúchadlá JBL Tour One M2

Hlavná cena zahŕňa:

 • Dve vstupenky na piaty ročník JBL Snow Party vo Val Thorens vo Francúzsku, ktorá sa koná 11. - 14. apríla 2024
 • Dve spiatočné letenky v ekonomickej triede z/do najbližšieho letiska víťaza do Ženevy vo Švajčiarsku alebo do Lyonu vo Francúzsku.
 • Ubytovanie na tri noci v dvojlôžkovej izbe v all-inclusive hoteli Club Med Val Thorens Sensations vo Val Thorens vo Francúzsku.
 • Dopravu do a z hotela/letiska v Ženeve alebo Lyone
 • Jedlo a nápoje na vybraných eventoch
 • Možnosť požičania lyží alebo snowboardu od 11. apríla 2024 do 14. apríla 2024
 • Rôzne darčeky

Val Thorens sa nachádza v regióne Savojsko vo Francúzsku a je najvyššie položeným strediskom v Európe, ktoré ohromí svojím žiarivo bielym snehom od novembra do mája. V stredisku sú svahy pre každú úroveň - od začiatočníkov až po pokročilých, prípadne sa vybavte na sánkovanie, lezenie a, samozrejme, bezkonkurenčné apres-ski párty.

Zárukou fantastickej atmosféry na Snow párty budú svetoznámi dídžeji Martin Garrix a Tigerlily, ktorí to rozpália so zvukom a energiou, akú ste ešte nezažili. Párty pokračuje v okolí strediska Val Thorens s nádejnými umelcami, ktorých objavili JBL a Martin Garrix, takže sa máte na čo tešiť.

Zobrazit Galériu

JBL

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať