NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Lepšia.TV expanduje do Poľska a Chorvátska

0

Špeciálny projekt

Lepšia.TV, poskytovateľ televízie cez internet, sa rozhodla vstúpiť na televízny trh v Poľsku a Chorvátsku. Sľubuje si od toho posilnenie svojho postavenia. Reaguje tak na dopyt po televíznych a streamovacích službách.

S nástupom pandémie koronavírusu záujem ľudí o sledovanie filmov a seriálov významne rastie. Spoločnosť Gonet, ktorá stojí za službou Lepšia.TV, cíti v okolitých krajinách veľký potenciál. „Tieto krajiny sú nám veľmi blízke. V každom podnikaní je dôležitá expanzia a sme presvedčení, že práve teraz je ten správny moment,“ konštatuje Pavel Górecki za Lepšia.TV. Vstup na nové trhy so sebou prináša nutnosť investovať do doterajšej IT infraštruktúry firmy. „Bolo potrebné naprogramovať nové jazykové mutácie, zabezpečiť nový server, zaplatiť poplatky za TV stanice, uzatvoriť nové zmluvy či zabezpečiť spoločnosť, ktorý bude doručovať zásielky do Poľska a Chorvátska,“ konštatuje Peter Górecki.

Programová ponuka

Cieľom expanzie je dosiahnuť minimálne taký úspech a podiel na trhu medzi internetovými poskytovateľmi televízie v Čechách ako aj na Slovensku. Záujem o služby Lepšia.TV narástol po začiatku pandémie a sprísnení opatrení.  V Poľsku aj Chorvátsku spustila Lepšia.TV ponuku služieb v týchto dňoch. Zákazníci ju nájdu pod názvom gonNET.TV. V Poľsku je v ponuke jeden programový balík s 93 stanicami za 29 zlotých (6,53 €) mesačne, respektíve 324 zlotých (72,99 €) na rok. V programovej ponuke sú nielen poľské, ale aj ďalšie zahraničné kanály, vrátane slovenských a českých. Zo slovenských kanálov môžu sledovať poľskí predplatitelia stanice ako Jednotka HD, Dvojka HD, TA3 HD, Life TV či TV Lux HD. Samozrejmosťou je aj archív vysielania.  V Chorvátsku testovaciu verziu služby spustili 7.1.2021. V súčasnosti tam prebieha marketingová akcia, kedy zákazníci majú prvých 20 dní sledovania zdarma. Aktuálne získali prvých 1 100 zákazníkov. Denne im pribúda viac ako 300 nových. 

 

 

Zobrazit Galériu

Lepšia.TV

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať