SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Platená inzercia: Špeciálny valentínsky darček! Nakúpte pár produktov a ušetrite - Windows 10 iba za 5 €

7

Deň svätého Valentína, ktorý sa tiež nazýva Svätý Valentín alebo sviatok svätého Valentína, sa slávi každoročne 14. februára. V mnohých regiónoch sveta sa považuje za významnú kultúrnu, náboženskú a komerčnú oslavu romantiky a lásky.

Posielanie lásky iným je ľahké. Byť k sebe láskavý môže byť prekvapivo ťažké. Oslávte tento deň zamilovaných iný druh lásky: Skúste byť k sebe milí. Kúpte si darček pre osobu, ktorú poznáte najlepšie - pre vás!

Veľký výpredaj na Valentína - softvér spoločnosti Microsoft so zľavou až 88%!

Godeal24.com je jednou z najväčších a najspoľahlivejších online platforiem predávajúcich softvérové licencie za bezkonkurenčné ceny s rýchlym doručovaním e-mailom! Na tento špeciálny Valentín predstavila spoločnosť Godeal24 svoj Valentínsky veľký výpredaj so zľavou až 88% z celkovej sumy a ďalšie výpredajové produkty!

Valentínske špeciálne ponuky - kúpte pár, ušetrite viac! Obmedzené ponuky!

Ponuky za polovičné ceny - kúpte pár, zaplatte jeden! Áno, 50% zľava! (S kódom kupónu: EGD50)

Office 2019 a 2016 - ZĽAVA 62% (S kódom kupónu: EGD62)

Ďalšie ponuky - najlepšia cena pre vašu prácu i domov! Teraz 55% zľava! (S kódom kupónu: EGD55)

Nakupovanie na Godeal24 je tak jednoduché, ako je len možné! Hneď po objednaní dostanete e-mail s produktovými kľúčmi - bez toho, aby ste museli čakať niekoľko dní! V prípade akýchkoľvek otázok vám zákaznícky servis poskytne rýchlu a rozsiahlu podporu, ktorú potrebujete. Stačí poslať e-mail na nasledujúcu adresu: service@godeal24.com.

Ak patríte k nakupujúcim, ktorí odkladajú svoju kúpu bez ohľadu na príležitosť, môžete byť pokojní s vedomím, že ak niečo nenakúpite začiatkom tohto roka, nekôr niečo určite nájdete. Pamätajte, že čím dlhšie budete čakať, tým viac šťastia budete mať pri netradičných darčekoch.

Šťastný Valentín!

7 komentárov

:D reakcia na: Platená inzercia: Špeciálny valentínsky darček! Nakúpte pár produktov a ušetrite - Windows 10 iba za 5 €

7.2.2021 17:02
Opet je vsetko super. Ale ako citam vase "keci" tak ste nikto nepresli registraciou a nikto ste nevyplnili na tej stranke nic. Opet som sa dostal k plateniu a ostal som stat na niecom co netusim co to je za platbu. cwalletco. Co to je za sluzba? ako funguje? Ako sa to da normalne zaplatit?
Reagovať

RE: :D reakcia na: :D

8.2.2021 09:02
Podarilo sa mi to. Po zatlaceni tej penazenky vyskoci okno a tam je niekolko moznych platieb.
Reagovať

Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada! reakcia na: Platená inzercia: Špeciálny valentínsky darček! Nakúpte pár produktov a ušetrite - Windows 10 iba za 5 €

30.1.2021 12:01
Bola som k sebe milá a prešla som na Linux zdarma, veď načo platiť v počítači za operačný systém windows10 a antivír? Mám sa rada :-) A namiesto office mám LibreOffice, v škole ho akceptujú a môžem učiteľom posielať emailom práce vo fotmáte *.odt, či *.pdf Keď píšem webku, môžem učiteľom posielať aj programové časti v *.svg z programu Inkscape v Linuxe. A keď chcú diagramy, tak program dia diagram to zvládne. Myšlienkové mapy robíme v škole v programe freemind. Máme sa véééľmi radi, veď všetko je zadarmo a open source otvorený zdroják ;-) to je filozofia gnu gpl programov. Nech žije Linux!
Reagovať

RE: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada! reakcia na: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada!

3.2.2021 17:02
Ja som už taktiež dlhé roky spokojným používateľom Linuxu. Obrovské množstvo legálneho softvéru zadarmo.
Reagovať

RE: RE: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada! reakcia na: RE: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada!

3.2.2021 20:02
synak, ja som dôchodca, skoro som sa rozplakal, keď mi ukázali, že nemusím vyhodiť svoj starý počítač a kupovať nový windows. s Linuxom mi ešte beží celkom svižne a môžem si čítať internetové noviny na msn.com

RE: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada! reakcia na: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada!

3.2.2021 16:02
ja som zasa potreboval photoshop, tak som prešiel na windows10 za 5€, ale uznávam na Linuxoch sa dá použiť www.photopea.com
Reagovať

RE: RE: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada! reakcia na: RE: Bola som k sebe milá ušetrila som za windows10 key 11€, mám Linux zdarma ;-) Mám sa rada!

3.2.2021 20:02
vďaka za tip, odteraz v Linuxe používam fotopea kom , je to podarený dizajnérsky programček, inšpirovali ste ma. Inak som na MX Linux.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať