SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Limitovaná edícia nového notebooku Lenovo Ducati 5 je už dostupná aj na Slovensku

Tlačové správy
0

Tvorivosť, vášeň a technológie sú jadrom toho, čo spája spoločnosti Lenovo a Ducati. Pred dvoma rokmi Lenovo prinieslo do sveta pretekárov inteligentnejšiu technológiu, keď sa stalo kľúčovým technologickým partnerom spoločnosti Ducati.

Práve teraz sa značka Ducati stáva súčasťou limitovanej edície tenkých a ľahkých notebookov Lenovo Ducati 5. Tieto zariadenia sú dynamicky a esteticky spracované a disponujú vysokým výkonom v spojení s jedinečným štýlom. So šasi v kovovom vyhotovení a 10. generáciou procesorov Intel® Core™ je tento 14-palcový notebook ideálnym zariadením pre každého nadšenca technológií v unikátnom vyhotovení.

Notebooky Lenovo Ducati 5 disponujú skvelými vlastnosťami, ako napríklad ochrana súkromia, nezameniteľný prémiový vzhľad, výborný zvuk vďaka technológii Dolby Audio™, až 12 hodinová výdrž batérie či kvalitný Full HD displej.

Limitovaná edícia nového notebooku Lenovo Ducati 5 je už v predaji za 1099 eur. Zakúpiť si ho môžete v Datacompe, ktorý ho ako náš biznis partner exkluzívne predáva na Slovensku.

Podrobnejšiu špecifikáciu nájdete na našej Lenovo stránke: https://www.lenovo.com/sk/sk/laptops/ideapad/s-series/Lenovo-Ducati-5/p/88IPS501514

Zobrazit Galériu

Lenovo

Všetky autorove články
Lenovo

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať