TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

MWC 2022: Honor predstavil smartfóny Magic4, hodinky Watch GS 3 slúchadlá Earbuds 3 Pro

0

Nová produktová rodina vlajkových smartfónov Honor Magic4 a Honor Magic4 Pro sa snažia zaujať  symetrickým dizajnom, displejom s pokročilou technológiou, pokročilými možnosťami pre fotografovanie aj natáčanie videí, prémiovým výkonom a vylepšeným zabezpečením súkromia.

Srdcom smartfónov Magic4 je najnovšia mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 5G, ktorá prináša bezkonkurenčný výkon, podporu umelej inteligencie Qualcomm siedmej generácie a architektúrou Cortex-X2V porovnaní s predchádzajúcou generáciou, má séria Honor Magic4 vylepšený výkon CPU o 20%, GPU o 30% lepšie a možnosti využitia umelej inteligencie poskočili o 300%. Séria HONOR Magic4 Series disponuje 8 GB RAM a možnosťou rozšírenia cez externé úložisko až na 256 GB tak, aby ste si mohli užiť naozaj plynulý a neprerušený zážitok a stabilný výkon.

Technológia Honor Turbo zaistí maximálne využitie výkonu čipu. Na vyrovnanie výkonu telefónu pri hraní hier, HONOR prichádza s vôbec prvou technológiou v odvetví podporovanou umelou inteligenciou, GPU Turbo X. Tá zaručí mimoriadne vysokú snímkovú frekvenciu a veľmi nízku latenciu. Vyhovie tak aj najnáročnejším požiadavkám na hranie hier na mobile vo vysokej kvalite a potrebnú plynulú grafiku.

Dizajnový štýl má marketingové označenie „Eye of Muse”. Prednej stene dominuje 6,81” LTPO (Low-Temperature Polycrystalline Oxide) displej zaoblením na štyroch hranách a ultra tenkým skosením pre maximálny komfort pri držaní v ruke. Displej Magic4 Pro zobrazí až 1,07 miliardy farieb a podporuje 100% DCI-P3. S HDR 10+ pre videá je každý záber na Honor Magic4 Pro viac živší, a to aj vďaka displeju s vyššou dynamickou škálou a lepším farebným rozlíšením.

Technológia MotionSync sa postará o tzv. chytrú obnovovaciu frekvenciu od 1 Hz do 120 Hz, ktorá sa nastavuje podľa rôznych štýlov obsahu, tak aby bola zaručená vysoká efektivita a plynulý užívateľský zážitok.

Honor Magic4 Pro tiež dokáže plynulo automaticky a v reálnom čase prechádzať medzi SDR a HDR a zvyšuje tak snímkovaciu frekvenciu vrátane vyrovnávacej kompenzácie, založenej na MEMC technológii.  Pre všetkých, ktorí trávia dlhé hodiny pri obrazovke, je séria HONOR Magic4 Series vybavená technológiou PWM (Pulse Width Modulation) 1920Hz, vôbec najvyššia PWM na LTPO displeji. Minimalizuje zaťaženie očí a zaručí maximálny komfort aj pri horšom osvetlení. Certifikát IP68 je zárukou vysokej odolnosti proti prachu, dažďu alebo vode a zvládne aj ponorenie do hĺbky až 1,5 m po dobu 30-tich minút.

Honor  Magic4 Pro má trojitý fotoaparát : 50MPx hlavný fotoaparát s 1/1,56” farebným senzorom, 50MPx, ultra široký fotoaparát so zorným uhlom 122 stupňov a 64MPx periskopický teleobjektív. 50MPx hlavný, mierne širokouhlý objektív a 50Mpx ultra širokouhlý fotoaparát zaručí o 65% navýšenie ostrosti a čistoty každej fotky., 64MPx periskopický teleobjektív poskytne až 3,5x optický zoom a 100x digitálny zoom. Vylepšenie celkovej kvality, ostrosti a čistotu každej snímky je tak vyššie o 160 %.

Pomocou duálneho algoritmu technológie pre počítačovú fotografiu a výbavy na natáčanie videí, dokáže Honor Magic4 zachytiť snímky alebo videá bez straty kvality spôsobenej komprimáciou.

Pre natáčanie vo filmovej kvalite, je séria Magic4 vybavená funkciou Magic-Log Movie Master a filmovými efektmi s využitím umelej inteligencie. Vďaka tomu vôbec po prvýkrát v tomto odvetví dokáže mobilný telefón vytvoriť 10-bitové Log 4K video nahrávané v 60fps (frame per second).

Bežne využívaný formát na natáčanie filmov profesionálnej kvalite, vám pomôže dosiahnuť farebné rozlíšenie vo filmovej kvalite v tónoch HDR. Vďaka technológii Cinematic 3D LUT (Look Up Table), si videá môžete editovať v prémiovom farebnom spektre, ktoré sa hodí pre filmový priemysel. Aj začínajúci filmári tak môžu mať profesionálne videá v Hollywoodskom štýle a nálade.

Honor Magic4 Pro má 4600mAh batériu a využíva technológiu rýchleho nabíjania Honor SuperCharge. 100W nabíjačka nabije batériu za 30 minút. Honor Magic4 Pro je tiež prvý smartfón, ktorý prichádza s 100W bezdrôtovým nabíjaním.

Séria Magic4  je vybavená najnovšou softvérovou nadstavbou Magic UI 6.0 bežiacou na Android 12. Ponúka tak širokú škálu pokročilých vychytávok, ako si upraviť užívateľské prostredie na mieru, ako vám najviac vyhovuje. Vďaka vyhodnocovaniu kontextu, predikcii profilu užívateľa a algoritmu učenia sa dokáže Magic UI 6.0 v podstate správať ako personalizovaný asistent, ktorý sa učí z vašich zvyklostí, aby vám dokázal ponúknuť aplikácie a updaty priamo pre vás.

Určite už ste niekedy boli v situácii, keď telefonujete a nechcete, aby okolie počulo, čo vám druhý do telefónu hovorí alebo aby bol počuť. Honor Magi4c Pro prvýkrát prichádza s novou technológiou pre privátne hovory za podpory umelej inteligencie a technológie smerovania zvuku tak, aby sa zabránilo úniku zvuku pri viacerých dôverných hovoroch. Takže aj keď budete vo veľmi tichom prostredí ako je napr. výťah, ľudia stojaci okolo vás nebude počuť hlas volajúceho.

Zhrnutie vlastností Honor Magic 3

Smart hodinky HONOR Watch GS 3 sú inšpirované tradičnými mechanickými hodinkami. Vďaka elegantnému a štýlovému dizajnu s využitím kvalitných materiálov ako je 316L nehrdzavejúca oceľ, sú hodinky stvorené na celodenné komfortné nosenie. Váži iba 44 g.

Hodinky majú 8 kanálový PPG (Photoplethysmography) senzor, ktorý precízne detekuje optické signály. Vďaka monitoringu srdcového tepu za podpory umelej inteligencie, ktorý kombinuje rôzne algoritmy, aby sa vyhol hluku počas cvičenia,

Watch GS 3 výrazne zvýšili presnosť merania zdravia. Hodinky podporujú cez 100 rôznych športových aktivít na meranie vrátane trasovania cesty späť vďaka vstavanému navigačnému systému L1/L5 s duálnou frekvenciou GNSS (Global Navigation Satellite System) pri akejkoľvek outdoorovej aktivite.

Hodinky sú k dispozícii v troch farebných prevedeniach: Midnight Black, Ocean Blue a Classic Gold.

Honor počas globálneho launcha uviedol aj nové bezdrôtové slúchadlá HONOR Earbuds 3 Pro.

Tie sú vybavené systémom duálneho meniča vrátane 11mm dynamického meniča a piezoelektrickým keramickým diskom, ktorý zaručí, že sa k vám dostane vždy veľmi kvalitný zvuk vrátane najjemnejších detailov aj bohatých bassov.

Vôbec prvýkrát v tejto kategórii, HONOR využíva inovatívne funkciu merania telesnej teploty. Bezdrôtové slúchadlá HONOR Earbuds 3 Pro tak prinášajú nové možnosti pre monitoring zdravotných funkcií.

Redukovaním okolitých zvukov na rôznych dĺžkach, HONOR Earbuds 3 Pro zaručí prémiovú kvalitu zvuku alebo hovoru s plným využitím aktívneho potlačenia hluku (ANC) za pomoc umelej inteligencie. Vďaka pokročilej technológii konektivity si užijete čistý zvuk pri prehrávaní hudby, hraní hier alebo konferenčných hovoroch.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať