SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Masívny únik údajov o iPhone 12

2

iPhone 12 Pro Max by mohol byť vlajkovým modelom takým spôsobom, aký sme pri predošlých generáciách iPhonov nevideli. Naznačuje to video z webu EverythingApplePro, ktorý spolupracuje so zdrojom únikov Maxom Weinbachom. Podľa EAP sa iPhone 12 Pro Max bude dosť líšiť od iPhonu 12 Pro, takže 6,7-palcový telefón bude „skutočne považovaný za vlajkovú loď“. V prípade iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max z minulého roka boli rozdiely len vo veľkosti displeja a kapacite batérie.

EAP tvrdí, že na iPhone 12 Pro Max bude mať 120 Hz panel. Technológia ProMotion s vysokou obnovovacou frekvenciou od spoločnosti Apple sa síce už objavila na iPade Pro, ale snahy o jej miniaturizáciu zjavne nedopadli dobre. Preto sa hovorilo, že sa Apple vzdal predstavenia ProMotion na iPhone 12. Chce vraj počkať, kým túto technológiu zdokonalí a nebude mať vplyv na životnosť batérie.

Druhá veľká zmena, ktorá sa pri iPhone 12 Pro očakávala, je predstavenie hĺbkového snímača LiDAR, ktorý už bol tiež použitý na iPade Pro. Predpokladalo sa, že bude pridaný na iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max, ale teraz to vyzerá, že by mohol byť iba na iPhone 12 Pro Max. Weinbachov zdroj, ktorý tvrdí, že mal iPhone 12 Pro Max v rukách, sa sťažoval na rovné hrany, pre ktoré sa mu veľké šasi nepríjemne držalo, ostrejšie rohy sa mu zarývali do ruky.

Zvesti takisto hovoria, že Apple tento rok zvyšuje ceny iPhonov, aby vyrovnal náklady spojené s pridaním funkcií 5G. Možno očakávať, že iPhone 12 Pro Max sa bude začínať na cene 1199 dolárov namiesto 1099 dolárov, čo je cena iPhonu 11 Pro Max. Ďalšia zvesť potvrdená v tomto videu je tá, že Apple nebude dodávať s iPhonom 12 nabíjačku. Bolo to tak aj v prípade hodiniek Apple Watch 6 a Apple Watch SE.

Spoločnosť to odôvodnila želaním znížiť množstvo elektronického odpadu. Namiesto toho môžete dostať kvalitnejší opletený kábel USB-Lightning. Okrem IPhonu 12 Pro a iPhonu 12 Pro Max by mali prísť ďalšie dva modely – štandardný iPhone 12 a nový iPhone 12 Mini. Ako termín vydania radu iPhone 12 sa spomína 13. október.

Zdroj: tomsguide.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

trapne reakcia na: Masívny únik údajov o iPhone 12

1.10.2020 06:10
Je to trápne ako sa apple sheep trasú okolo akýchkoľvek akože "uniknutých" údajoch o ifónoch.
Reagovať

RE: trapne reakcia na: trapne

1.10.2020 12:10
ty si trapny, ked si myslis, ze sa niekto trase. Oni su len zvedavi z nudy.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať