HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Microsoft Word už dokáže prepísať hlasové poznámky, prezentáciu či celý rozhovor do textu

2

Ak trávite veľa času zapisovaním poznámok na schôdzach alebo hľadáte jednoduchší spôsob prepisovania prezentácií alebo rozhovorov, nová funkcia Wordu vás určite poteší. Microsoft oznámil, že služba transkripcie bude dostupná všetkým zákazníkom s Office 365. Čoskoro by sa táto funkcia mala dostať aj do verzií pre iOS a Android. Rozhovory môžete nahrávať priamo vo webovej verzii programu Word a automaticky ich prepisovať. Po dokončení nahrávania môžete sledovať priebeh prepisu.

Časti nahrávky možno opätovne prehrať a dodatočne upraviť prepis. Microsoft umožní aj nahrať súbory, ktoré ste zaznamenali predtým, a služba ich tiež prepíše. Takáto transkripcia je obmedzená na päť hodín mesačne a veľkosť súborov je limitovaná na 200 MB. Časový limit sa nevzťahuje na prepisy, ktoré zaznamenávate priamo v programe Word. Microsoft tvrdí, že vašu nahrávku spracúva iba na účely prepisu a po jeho dokončení ju nezachová. Zaznamenané súbory sa ukladajú na OneDrive používateľa.

Zdroj: inc.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Microsoft text pocitac

2 komentáre

V akom jazyku reakcia na: Microsoft Word už dokáže prepísať hlasové poznámky, prezentáciu či celý rozhovor do textu

30.8.2020 00:08
Predpokladám, že sa to celé týka iba angličtiny a Slováci si môžu trhnúť nohou.
Reagovať

. reakcia na: Microsoft Word už dokáže prepísať hlasové poznámky, prezentáciu či celý rozhovor do textu

27.8.2020 12:08
Neklamte, neprepisuje to, lebo to nerozozna rec. Ukazte, co vam to prepisalo a ci to bolo pouzitelne, ked to tvrdite hnojrevue!
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať