SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Nová generácia slúchadiel Niceboy HIVE Drops 3 okrem kvalitného zvuku ponúkne aj vlastnú mobilnú aplikáciu

Tlačové správy
0

Tento rok priváža značka Niceboy nové generácie slúchadiel radu HIVE, ktoré fungujú s vlastnou mobilnou aplikáciou Niceboy ION. Aplikácia pridáva slúchadlám viac kontroly nad zvukom a ovládaním. Teraz, krátko po predstavení tretej generácie bestsellera Niceboy HIVE Podsie 3, prichádza ďalšia novinka – nové verzie slúchadiel Niceboy HIVE Drops 3.

Vlastná mobilná aplikácia pre nové generácie slúchadiel Niceboy

Spoločným menovateľom pre všetky nové slúchadlá radu Niceboy HIVE je mobilná aplikácia Niceboy ION. S ňou získate prístup k ďalším možnostiam nastavenia slúchadiel pre väčší komfort. V aplikácii nájdete napríklad ekvalizér pre kvalitnejšie počúvanie hudby, sami si môžete nastaviť, ako na slúchadlách ovládať hudbu alebo vybavovať hovory. Pomocou aplikácie zistíte aj podrobnejšie informácie o stave batérie alebo v prípade straty zameriate lokáciu posledného pripojenia slúchadiel na jednoduchšie dohľadanie.

Jednoduché a spoľahlivé slúchadlá HIVE Drops 3

HIVE Drops 3 majú čistý zvuk, ktorý sa vďaka podpore kodeku AAC a pokročilému Bluetooth 5.1 prenáša bez výpadkov aj strát na kvalite. Samozrejmosťou je handsfree telefonovanie, podpora hlasových asistentov Siri a Google Assistant a odolnosť proti dažďu a potu (krytie IPX4). Slúchadlá Niceboy HIVE Drops 3 ponúknu slušnú výdrž batérie – na jedno nabitie hrajú 5 hodín a s nabíjacím puzdrom ešte 13 hodín navyše. Slúchadlá majú v balení na výber tri veľkosti štupľov, takže budú pohodlne sedieť v každom uchu. Slúchadlá potešia aj automatickým spárovaním – samy sa pripoja k naposledy spárovanému zariadeniu.

Kľúčové vlastnosti:

 • True wireless slúchadlá
 • Spoľahlivý bezdrôtový prenos s Bluetooth 5.1
 • Podpora AAC a SBC kodekov
 • Výdrž až 18 hodín (5 hodín slúchadlá, 13 hodín v nabíjacom boxe)
 • Mobilná aplikácia Niceboy ION
 • Vodovzdorné slúchadlá s krytím IPX4
 • Integrovaný mikrofón na handsfree telefonovanie
 • Podpora hlasových asistentov Siri a Google Assistant
 • Nabíjanie cez USB-C
 • Smart buttons – ovládanie prehrávania, hlasitosti a hovorov zo slúchadiel
 • Autospárovanie (slúchadlá sa samy spárujú po vytiahnutí z boxu)

Niceboy HIVE Drops 3 kúpite za 31 €.

Viac informácií na www.niceboy.eu

O značke Niceboy

Prvé produkty uviedla značka Niceboy na európsky trh v roku 2016. Odvtedy sa stala úspešnou nielen u nás, ale aj v ďalších krajinách v Európe. Vo vybraných kategóriách zaujíma popredné priečky v predajoch a je jedným z lídrov na trhu. Medzi produkty značky Niceboy patria akčné kamery, autokamery, rôzne typy slúchadiel, prenosné reproduktory, fitnes náramky, inteligentné hodinky a ďalšie. Novinky, ktoré Niceboy v posledných rokoch predstavil, sú ucelený rad gamingového vybavenia ORYX a rad kancelárskej techniky.

Zobrazit Galériu

Niceboy

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať