Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

Nové slúchadlá vám umožnia hovoriť s hlasovou asistentkou Amazonu, kamkoľvek pôjdete

0

Hlasová asistentka Alexa si okrem vlastných produktov Amazonu čoraz viac razí cestu aj do hardvéru iných výrobcov. Nové slúchadlá OV spoločnosti OnVocal majú uľahčiť komunikáciu s virtuálnou asistentkou odkiaľkoľvek. Používateľ tak môže využiť viac ako 5000 zručností Alexy cez hlasové príkazy, napríklad ju požiadať, aby otvorila hudobnú aplikáciu spoločnosti.

Slúchadlá ako prvé integrujú hlasové a hudobné služby Amazonu, ktoré sú prístupné prostredníctvom špeciálneho tlačidla Alexa na headsete. Obsahujú aj dva smerové mikrofóny so zabudovanou technológiou na zníženie šumu pozadia, ktorá má zlepšiť detekciu a zvýšiť presnosť hlasových príkazov. Slúchadlá umožňujú aj prístup hlasovému asistentovi Googlu a k Siri cez bluetoothové pripojenie a pomocou štandardného tlačidla na hovory.

Okrem mobilného prístupu k Alexe OV ponúka aj laditeľný zvuk, hlasový režim na volania a možnosť nechať preniknúť okolité zvuky do vašich uší. To všetko je nastaviteľné pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie.

Slúchadlá sľubujú až osem hodín nepretržitej komunikácie alebo prehrávania hudby. V súčasnosti si ich možno predobjednať na webovej stránke  onvocal.com. Ich cena je 399 dolárov a prvé objednávky sa začnú vybavovať 10. januára 2017.

Zdroj: techcrunch.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
OnVocal OV sluchadla Amazon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať