SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Nový rozmer herného zážitku s monitormi Samsung Odyssey

Tlačové správy
0

Otvorte si brány do nového herného sveta s monitormi Samsung. Predstavujeme technologické novinky v podobe inteligentného monitora Odyssey OLED G9, monitora Odyssey Neo G9 a monitora Odyssey OLED G8. Ponorte sa do dobrodružstiev plných realizmu a presnosti, ktoré úplne zmenia váš pohľad na hranie hier. Budúcnosť hrania je vo svete inovácií a technológií, ktoré vám prináša spoločnosť Samsung.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Samsung 49" Odyssey OLED G9 Smart

Chcete sa ocitnúť v realite, ktorá vás úplne pohltí? Potom je 49" monitor Samsung Odyssey OLED G9 Smart určený práve pre vás! Tento nadčasový monitor prinesie do vášho herného brlohu úplne nový rozmer. Vďaka ohromujúcemu displeju QD OLED, obnovovacej frekvencii 240 Hz a zakrivením obrazovky 1800R vás vtiahne priamo do deja.

Duálne rozlíšenie QHD a procesor Quantum Processor Pro odhalia každý tajomný detail vášho herného sveta. Obrazovka má veľkosť dvoch monitorov s vysokým rozlíšením a prináša pôsobivé vnímanie všetkých ostrých detailov. Odyssey OLED G9 Smart nie je len monitor, je to brána do sveta fantázie a dobrodružstva, kde na vás čakajú nekonečné možnosti.

Cena: 1 576 EUR

Odkaz: https://www.samsung.com/sk/monitors/gaming/odyssey-oled-g9-g95sc-49-inch-240hz-curved-dual-qhd-ls49cg950suxdu/

Samsung 57“ Odyssey Neo G9

Predstavujeme 57" herný monitor Samsung Odyssey Neo G9. Tento monitor v sebe ukrýva skutočne jedinečnú vlastnosť - je vybavený prvým duálnym UHD monitorom na svete, ktorý vám poskytne ohromujúci zážitok na 57" displeji so zakrivením 1000R. Ponorte sa do epických scén a príbehových slučiek vďaka zníženiu rušivých vplyvov v zornom poli.

Čo ďalšie monitor ponúka? Technológia Quantum Mini LED v kombinácii s obnovovacou frekvenciou 240 Hz vytvára realistický zážitok vykreslený do posledného detailu, ktorý dá zabrať každému hernému protivníkovi.  Technológia HDR1000 prináša živé farby s vysokým kontrastom. Odhaľte každú skrytú nuansu vašej hry a získajte výhodu vďaka plynulému obrazu a vynikajúcemu kontrastu. Doprajte si herný zážitok plný vizuálnej príťažlivosti a emócií.

Cena: 2 325 EUR

Odkaz: https://www.samsung.com/sk/monitors/gaming/odyssey-neo-g9-g95nc-57-inch-240hz-curved-dual-uhd-ls57cg952nuxen/

Samsung 34" Odyssey OLED G8

Spoločnosť Samsung predstavuje svoj najnovší prírastok do rodiny herných monitorov, model Odyssey OLED G8. Tento monitor prináša používateľom revolučnú technológiu a herný zážitok, aký nemá obdobu. Vďaka kombinácii displeja OLED, obnovovacej frekvencie 175 Hz a zakriveného dizajnu prináša monitor Odyssey OLED G8 novú úroveň reality, ktorú ocení každý hráč.

Vďaka pokročilému procesoru Neo Quantum bude každý obraz na paneli OLED okamžite analyzovaný a optimalizovaný pre maximálnu kvalitu. Jednotlivé farebné odtiene a kontrast sú zjednotené tak, aby poskytovali živý obraz pre realistický herný zážitok, takže hráči si môžu byť istí, že každý detail bude vykreslený jasne a ostro. Okrem technických špecifikácií prináša monitor Odyssey OLED G8 aj ergonomický a atraktívny dizajn. Zakrivený displej sa prispôsobuje periférnemu videniu hráča, čím zvyšuje pocit ponorenia sa do hry.

Cena: 1 103 EUR

Odkaz: https://www.samsung.com/sk/monitors/gaming/odyssey-oled-g8-g85sb-34-inch-175hz-curved-ultra-wqhd-ls34bg850suxen/

Samsung 32“ Odyssey Gaming monitor G65B

Vstúpte do sveta hier s novým 32" monitorom Samsung Odyssey G65B - vaša vstupenka
k nekonečným herným dobrodružstvám! Tento monitor vás vtiahne priamo do akcie vďaka obnovovacej frekvencii 240 Hz a dobe odozvy 1 ms.

Rozlíšenie QHD vás ohromí širokou paletou farieb a vďaka HDR600 budete mať pocit, že ste súčasťou každého záberu. S monitorom G65B nejde len o hranie, ale o prežívanie každého okamihu s úplnou intenzitou a presnosťou. Získajte herné výhody do posledného detailu.

Monitor je navyše vybavený operačným systémom Tizen, takže si vychutnáte zážitok ako na Samsung Smart TV.

Cena: 472 EUR

Odkaz: https://www.samsung.com/sk/monitors/gaming/odyssey-g65b-g6-32-inch-240hz-1ms-curved-qhd-1440p-ls32bg650euxen/

Viac informácií o monitoroch nájdete na stránke Samsung.sk.

O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi prevratnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť novo definuje svet televízorov, smartfónov, nositeľných chytrých zariadení, tabletov, digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Okrem samotných prístrojov ponúka Samsung komplexné prepojené zážitky vďaka ekosystému SmartThings a vďaka otvorenej spolupráci s partnermi. Najnovšie informácie nájdete v Samsung Newsroom na adrese www.samsungnews.cz.

Samsung

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať