SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

OPPO uvádza na slovenský trh smartfón Reno11 F 5G s bezrámčekovým displejom a trojitým fotoaparátom

Tlačové správy
0

OPPO, predná svetová značka inteligentných zariadení, oznamuje príchod nového smartfónu OPPO Reno11 F 5G na slovenský trh. Reno11 F 5G s živým, pútavým štýlom, 64Mpx Ultra-Clear trojitým fotoaparátom a 120Hz bezrámčekovým AMOLED displejom predstavuje skvelú kombináciu sviežeho vzhľadu a nových zážitkov.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Novinka od OPPO kombinuje unikátny Magnetic Particle Design s bezrámčekovým AMOLED displejom a 64megapixelovým Ultra-Clear trojitým fotoaparátom. K dispozícii bude v dvoch farebných variantoch Palm Green a Ocean Blue od apríla 2024.

Fotografie a videá plné detailov

Vďaka 64Mpx Ultra-Clear trojitému fotoaparátu a záznamu v rozlíšení 4K je Reno11 F 5G ideálny na zadováženie snímok, aj tvorbu kvalitných videí. Hlavný fotoaparát s vysokým rozlíšením 64 Mpx tvorí fotografie bohaté na detaily.

Inteligentný nočný režim, vyvinutý spoločnosťou OPPO a všestranný 25mm širokouhlý objektív z neho tvoria univerzálny fotoaparát, ktorý môžete použiť počas akéhokoľvek svetla. Ultraširokouhlý 8Mpx fotoaparát pokrýva 112° zorného poľa a je tak vhodný aj na snímanie rozľahlej krajiny.

Vďaka technológii OPPO Portrait Expert Engine posúva fotoaparát smartfónu Reno11F 5G tvorbu portrétov nad rámec hardvéru. Tento proces kombinuje pokročilé rozpoznávanie tváre a detekciu objektov s ochranou tónov pleti a funkciami na vylepšenie obrazu, čím vytvára dokonalú rovnováhu medzi jasom a jemným zaostrením.

Tvorí tiež videozáznamy v rozlíšení 4K s technológiou Ultra-Clear Video. Z hlavného fotoaparátu i 32Mpx selfie kamery tak môžete nahrávať, vlogovať a publikovať bez straty kvality. Štýlový modul Sunshine Ring naviac odráža svetlo a okrem toho, že skvele vyzerá, je aj odolný proti striekajúcej vode podľa normy IP65, takže vydrží aj poriadny lejak bez toho, aby sa orosil.

Kvalita, ktorá vydrží

Telefón Reno11 F 5G je pripravený na dlhoročné používanie. Jeho kvalita bola testovaná tak, aby zvládol neuveriteľných 100 000 stisnutí tlačidla ovládania hlasitosti, 200 000 stisnutí zapínacieho tlačidla a 20 000 cyklov pripojení a odpojení USB-C kábla. Nový OPPO smartfón vydrží naozaj na dlhé roky.

ColorOS 14 na zjednodušenie práce aj zábavy

Reno11 F 5G s ColorOS 14 je omnoho viac ako len dizajnovým kusom elektroniky. Spojuje v sebe štýl, bezpečnosť, produktivitu, spoľahlivosť aj dlhú životnosť. 

V pozadí sa o rýchly a plynulý výkon systému ColorOS 14 stará nová generácia efektívneho výpočtového systému Trinity Engine. Pomocou funkcie ROM Vitalisation3 možno ušetriť až 23 GB miesta z celkovej kapacity 256GB variantu Reno11 F 5G alebo 11 GB z verzie smartfónu s úložiskom s kapacitou 128 GB komprimáciou nepoužívaných dát a odstránením duplicitných súborov1.

File Dock pomôže jednoducho ukladať obrázky, text alebo súbory, ktoré potom možno jednoduchým pretiahnutím používať v rôznych aplikáciách. Ďalšia funkcia Smart Touch jednoducho zachytáva obrázky aj text a dokonca rozpoznáva text v snímkach obrazovky. A nakoniec funkcia Smart Image Matting jednoducho a rýchle vyreže z fotografie až šesť objektov, to potom uloží do aplikácie File Dock. Vďaka tomu možno vytvoriť nálepku alebo ju priamo zdieľať s inou aplikáciou.

Pokročilá konektivita a koniec obáv o výdrž batérie

Nový smartfón je poháňaný čipovou sériou MediaTek Dimensity 7050 s 6nm výrobným procesom, ktorá umožňuje spoľahlivý multitasking, hranie hier aj náročné úlohy, ako je snímanie videa v rozlíšení 4K.

Až 8 GB RAM a ďalších 8 GB dostupných vďaka funkcii RAM Expansion znamená, že Reno11 F 5G môže pracovať s viacero aplikáciami a hrami bez ukončovania aplikácií na pozadí. A 128GB alebo 256GB úložisko a možnosť rozšírenia úložnej kapacity až o 2 TB pomocou microSD karty umožní vychutnať si nadupanú knižnicu offline filmov a hier.

Stabilný signál, či už pri prechádzaní webu, hovoroch alebo písaní správ, zaisťuje technológia LinkBoost, ktorú pre optimalizáciu siete vyvinula spoločnosť OPPO a ktorá dosahuje až o 100 % vyššieho prenosu signálu a o 58,5 % silnejšieho príjmu než konkurenčné zariadenie1. LinkBoost kombinuje výber siete s pomocou umelej inteligencie a 360stupňovou priestorovou konštrukciou antény pre čo najstabilnejší signál s minimálnymi výpadkami.

S veľkou batériou s kapacitou 5 000 mAh vydrží Reno11 F 5G na cestách celý deň a pokročilá technológia zaručí pôsobivú výdrž aj po štyroch rokoch každodenného používania. Se 67W bleskovým nabíjaním SUPERVOOCTM2 sa Reno11 F 5G nabije na 30 % len za 10 minút a na 100 % len za 48 minút1.

Magnetic Particle Design a bezrámčekový displej

Magnetic Particle Design a pohlcujúca obrazovka smartfónu Reno11 F 5G poskytujú zážitok v každom okamihu. Tenký a ľahký telefón s hrúbkou iba 7,54 mm a veľmi nízkou hmotnosťou 177 g neunaví ruky ani pri dlhom písaní správ, hraní hier alebo sledovaní videí. A k tomu dobre padne do každého vrecka.

Bezrámčekový 120Hz AMOLED displej telefónu Reno11 F 5G s uhlopriečkou 6,7palca zaistí živé zobrazenie. Veľmi tenký, 1,47mm rámček vytvára dojem, že celá predná strana telefónu je pokrytá displejom. S 93,4% pomerom plochy displeja k telu smartfónu zaisťuje prvotriedne, pohlcujúce zobrazenie.

Brilantná AMOLED obrazovka smartfónu Reno11 F 5G s 10bitovou farebnou hĺbkou poskytuje viac ako 1 miliardu farieb, aby docielil prirodzene vyzerajúcich prechodov. Obraz žiari špičkovým jasom až 1 100 nitov. Vysoká, 120Hz obnovovacia frekvencia zaisťuje plynulé prechádzanie príspevkov na sociálnych sieťach a vďaka 2 160Hz PWM stmievaniu pod 90 nitov je tak šetrnejšia k očiam.

S režimom Ultra Volume, ktorý zosilňuje reproduktor až o 300 %, je možné kedykoľvek prehlušiť rušivé hluky z okolia, či si vychutnávať obľúbenú hudbu vrátane tichých skladieb.

V modrej a zelenej farbe

Reno11 F 5G vo farbe Ocean Blue prináša vyvinutý Magnetic Particle Design s trblietavými vlnkami a leskom pripomínajúcim sklo. Vo farbe Palm Green vrství Reno11 F 5G smaragdové a tmavo zelené tóny s jemnými odleskami. Farba je vyrobená exkluzívnym procesom OPPO Glow, pri ktorom sú na mikroskopickej úrovni vyleptané drobné trblietavé kryštáliky, tvoriace povrchovú úpravu, ktorá sa leskne a pritom pôsobí jemno a hladko.

Cena a dostupnosť

Nový smartfón OPPO Reno11 F 5G bude od 8. apríla 2024 dostupný na slovenskom trhu vo variante s 8GB operačnou pamäťou a 256GB úložiskom vo farbách Ocean Blue a Palm Green. Odporúčaná cena je 379€ a v predaji bude u autorizovaných predajcov Orange a O2. K dispozícii tiež u obchodných partnerov Nay a Digitall.sk a ďalších maloobchodných predajcov.

Spoločnosť OPPO podporí predaj nového smartfónu OPPO Reno11 F 5G programom bezplatnej ochrany batérie na 4 roky. Zákazníci počas tejto doby môžu obdržať jednu bezplatnú výmenu batérie v prípade, že kapacita telefónu pri bežnom používaní klesne. Program bezplatnej ochrany batérie sa vzťahuje len na smartfóny zakúpené u autorizovaných partnerov OPPO. Ďalšie podmienky bezplatnej výmeny batérie počas 4 rokov sú k dispozícii na oppo.com.

Technické špecifikácie

 

OPPO Reno11 F 5G

Farby

Ocean Blue, Palm Green

Procesor a pamäť

MediaTek Dimensity 7050

RAM: 8 GB

ROM: 128/256 GB

Operačný systém

Android 14 + ColorOS 14

Displej

AMOLED, 6,7“, 1 080 × 2 412 bodov, 120 Hz, 10bitová farebná hĺbka (1 miliarda farieb), 100% pokrytí DCI-P3, maximálny jas 1 100 nitov, HDR10+  

Predný fotoaparát

32 Mpx, f/2.4

Zadný fotoaparát

64 Mpx, f/1.7

8 Mpx, f/2.2, ultraširokouhlý (112 °)

2 Mpx makro

Mobilné siete

5G, dualSIM, LinkBoost

Rozmery

74,73 × 161,63 × 7,54 mm

Hmotnosť

177 g

Batéria

5 000 mAh, 67W SUPERVOOC dobíjanie

Konektivita

Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C

Odolnosť

IP65

Ďalšia výbava

GPS, NFC, senzor odtlačkov prstov v displeji, Ultra Volume Mode, microSD

Cena

379€

 

  1. Údaje pochádzajú z laboratória spoločnosti OPPO.
  2. Maximálny výstupný výkon 67 W pri vstupe 200–240 V. Maximálny výstupný výkon 55 W pri vstupe 100–130 V.
  3. Funkcia ROM Vitalisation bude k dispozícii prostredníctvom aktualizácie neskôr po zahájení predaja. Overte dostupnosť v konkrétnom zariadení.
  4. Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ďalšie informácie o produkte uvedené v tomto dokumente, okrem iného vrátane výhod, dizajnu, cien, komponentov, výkonu, dostupnosti a možností produktu, sa môžu bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnych webových stránkach spoločnosti OPPO:  https://www.oppo.com.

_________________________________________________________________

O ZNAČKE OPPO

OPPO je predná svetová značka na poli inteligentných telefónov a zariadení. Svoj prvý mobilný telefón spoločnosť uviedla na trh už v roku 2008 a od samého začiatku sa snaží do technológií vkladať svoje srdce aj dušu.  Zároveň neúnavne usiluje o dokonalú harmóniu dizajnu a inovácií. Dnes OPPO ponúka širokú škálu inteligentných zariadení v čele so sériami smartfónov s označeniami Find a Reno. Okrem tých poskytuje OPPO svojim používateľom vlastnú softvérovú nadstavbu používateľského prostredia ColorOS. OPPO pôsobí vo viac ako 40 krajinách sveta. Po celom svete má tiež 6 vlastných výskumných ústavov a 5 centier výskumu a vývoja. V Londýne sídli OPPO International Design Center. Po celom svete má OPPO viac ako 40 000 zamestnancov.

 

Zobrazit Galériu

OPPO

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať