SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Patent na vysokoenergetický generátor elektromagnetického poľa vyvoláva otázky

0

Divízia amerického námorníctva NAWCAD (Naval Air Warfare Center Aircraft Division) podala patentové prihlášky, ktoré by teoreticky mohli spôsobiť revolúciu nielen v oblasti vojenského letectva, ale skoro všade. Podľa správy v časopise The National Interest je jedným z nových vynálezov vysokoenergetický generátor elektromagnetického poľa (High Energy Electromagnetic Field Generator – HEEMFG), ktorý môže produkovať obrovské množstvo energie s ďalekosiahlymi vojenskými a komerčnými dôsledkami.

Patent veľmi pripomína dlhoročné teórie ufológov o prostriedkoch pohonu, ktoré údajne používajú mimozemskí návštevníci. Web The War Zone analyzuje tieto nezvyčajné patenty odvtedy, čo sa objavili pred dvoma rokmi, a zhromaždil už stovky strán správ, technických výkresov, údajov a fotografií, ktoré mu námorníctvo poskytlo. Zdá sa, že elektromagnetický pohonný systém, ktorý by mohol umožniť námorníctvu stavať vlastné „lietajúce taniere“, nemusí byť tou najbláznivejšou vecou, ​​ktorá z týchto snáh vychádza.

Predplatné NEXTECH 2021

Ďalšia vetva tohto úsilia sa zaoberá koncepciou kompaktného fúzneho reaktora, ktorý by okrem iného mohol umožniť vytvorenie „zbrane na modifikáciu časopriestoru“ (Spacetime Modification Weapon). Podľa interných dokumentov námorníctva by mohla táto zbraň „spôsobiť, aby sa vodíková bomba „javila v porovnaní s ňou ako petarda“. Tieto patenty sa zrodili z práce leteckého inžiniera amerického námorníctva Dr. Salvatora Paisa a zdá sa, že nech jeho vynálezy môžu vyznieť akokoľvek šialene, námorníctvo si zjavne myslí, že stoja za preskúmanie.  

Zdroj: asiatimes.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať