CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Prichádza nová generácia počítačov HP Pavilion x360 v sprievode nových monitorov

Tlačové správy
0

HP predstavilo novú generáciu konvertibilných počítačov HP Pavilion x360 14 a HP Pavilion x360 15. Najčerstvejšie prírastky do rodiny zariadení Pavilion teraz prinášajú prvky známe z prémiových zariadení HP, ako trojrozmernú kovovú základňu klávesnice, elegantné farebné varianty, ale aj výrazne vyšší výkon a výber z grafických kariet, za dostupnú cenu i bežným používateľom. HP okrem toho začne ponúkať aj dva nové monitory HP 27f 4K a zakrivený HP 34f s vysokým rozlíšením.

Novinky s označením HP Pavilion dostali nové farby (dostupné pre vybrané modely) vrátane elegantnej bledo modrej, svetlo zlatej a striebornej. Displeje majú na troch stranách iba miniatúrne rámčeky a skosené hrany šasi, pripomínajúce tvarom presýpacie hodiny, ktoré uľahčujú používateľovi otváranie zariadení zo všetkých troch strán. Vo výbave tradične nechýba ani audio od Bang & Olufsen posilnenej funkciou HP Audio Boost. Prihlasovanie pomocou Windows Hello urýchli voliteľná čítačka odtlačkov prstov, ktorá sa teraz presunula pod klávesnicu. Výbornou funkciou pri kreslení alebo editácii dokumentov je potom podpora simultánneho použitia pera a dotyku.

Ďalšie špecifikácie:

  • HP Pavilion x360 14 teraz prekypuje výkonom. Na výber je z grafických kariet Nvidia GeForce MX130 a MX250, 8. generácie procesorov Intel® až po Intel® Core ™ i7, širokého výberu duálnych úložísk a až 16 GB pamäte. To všetko dopĺňa takmer 11 hodinová výdrž batérie.
  • HP Pavilion x360 15 bude výborným pomocníkom pri práci i pri zábave. Napomáha tomu výber z HD alebo FHD displejov, samostatná numerická klávesnica, 8. generácia procesorov Intel® až po Intel® Core ™ i7 a samostatná grafika Radeon 535.

Nové monitory prinesú výnimočné rozlíšenie aj ergonómiu

HP zároveň predstavilo dvojicu nových monitorov, HP 27f 4K a zakrivený HP 34f, ktoré sa vďaka svojmu vysokému rozlíšeniu hodia na tvorbu obsahu, ale samozrejme aj na zábavu. 27 palcový model dostal displej 4K UHD IPS s tenkými okrajmi a tiež ergonomický, plne nastaviteľný stojan. 34 palcový monitor so zakriveným IPS panelom ponúkne rozlíšenie Quad HD.

Cena a dostupnosť[i]

  • HP Pavilion x360 14  bude na Slovensku dostupný od apríla za cenu začínajúcu od 559 eur.
  • HP Pavilion x360 15  bude na Slovensku dostupný od apríla za cenu začínajúcu od 619 eur.
  • HP 27f 4K bude na Slovensku dostupný od júla, cena bude oznámená neskôr.
  • Cena a dostupnosť monitoru HP 34f Curved bude na Slovensku oznámená neskôr.
[i] Odhadované maloobchodné ceny. Reálne ceny sa môžu u jednotlivých predajcov líšiť.

HP

Všetky autorove články
PC pocitac monitor

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať